získejte 15.000 za tip na prodávajícího

ZEMĚDĚLSKÁ STAVBA MANTOV

Stav: Prodáno

V tiché části centra obce Mantov, která je částí obce Chotěšov na jižním Plzeňsku, zprostředkujeme prodej zemědělské stavby na vlastním oploceném pozemku. Jeho celková rozloha je 2 107m2, z toho zastavěná plocha je 573m2, zastavitelná až 1 213m2.

Nemovitost je ve tvaru písmene T, převážná část je ve velmi dobrém technickém stavu, byla zde započata rekonstrukce. Jsou instalována nová plastová okna, plastové dveře, plastová garážová vrata, částečně nová elektroinstalace, rozvody vody, částečně nová střešní krytina, nové krovy. Voda je čerpána ze studny, odpady jsou svedeny do dvoukomorového betonového 20m3 septiku.

Přední část nemovitosti s vjezdem garážovými vraty je v současné době pronajata s 2 měsíční výpovědní lhůtou firmě, která zde má uskladněné zboží chráněné zabezpečovacím systémem. Firma případně může po domluvě s novým majitelem dál zůstat v nájmu, nyní platí 12 tisíc měsíčně. 

Nemovitost lze využít pro zemědělství, chovatelství, lesnictví, chov ryb, skladovací prostory, služby.

Vzdálenost 10km k dálničnímu přivaděči u Sulkova, 15 min do krajského města Plzně, kde na jeho západním kraji je obchodní centrum Borská pole a Area Bory, je velkou příležitostí pro ty zájemce, kteří chtějí podnikat ve svém v blízkosti krajského města..

Cena: 4.800.000,- Kč

Doba prodeje: 5/22 - 7/22