získejte 15.000 za tip na prodávajícího

NÁŠ TÝM

Petra Lebl Bínová
Petra Lebl Bínová

Ing. Petra Lebl Bínová - majitelka kanceláře

Jmenuji se Petra Lebl Bínová a pohybuji se v technickém (stavebním) světě. Mám vzdělání technického směru (středoškolské - SPŠ stavební a vysokoškolské ČVUT - Fakulta stavební) a dlouholetou praxi v oboru.

Má práce je zároveň mým koníčkem a starám se o to, abych v realitním světě svým klientům poskytla 100% profesionální a odborný servis počínaje prodejem či pronájmem vašeho bydlení, zpracováním posouzení technického stavu nemovitosti, skvělou prezentací prodávané/pronajímané nemovitosti. Stejně tak se dokážu velmi dobře postarat i o ty, kteří vysněnou nemovitost teprve hledají.

Mou velkou doménou je též konzultační a poradenská činnost v oblasti inženýringu (legalizace budov, ohlášení staveb, územní a stavební řízení, kolaudace). Moje služby využívají investoři, developeři, architekti, projektanti, realitní makléři a další odborníci.

Věřím, že všem mám co nabídnout a stejně tak mile ráda uvítám i spolupráci. No, a to co neumím jsem schopna zajistit prostřednictvím úžasných profesionálů, se kterými spolupracujeme.

Mé motto "Věřím, že konkurence neexistuje, i když dva dělají totéž, není to totéž. Každý do toho dává sebe a je vidět a cítit, když se člověk své profesi věnuje s láskou a pokorou.”

petra.binova@nextreality.cz

+420 602 334 001

Miroslav Lebl
Miroslav Lebl

Miroslav Lebl - majitel kanceláře

Jmenuji se Mirek Lebl a mou specializací je především svět úvěrů a hypoték, ve kterém aktivně působím již přes 20 let.

Splnit si sen nového bydlení je právem každého z nás a mě je milou povinností být součástí takového snu a cíle. Ke každému přistupuji individuálně, protože každé zadání, každé vstupní podmínky jsou jedinečné. Největší radost mi přináší případy na první pohled zdánlivě neřešitelné, vyžadující plné soustředění a kreativitu při vymýšlení konkrétního řešení.

Mé služby a moje finanční odborné znalosti tak využilo již několik tisíc jednotlivců i rodin. To znamená, že jsme společně získali, na cestě k plnění jejich snů, úvěry v souhrnné hodnotě několika miliard korun. Jsem velmi rád, že mohu lidem poskytnout své služby a že mohu být prostředníkem na cestě k jejich novému vysněnému bydlení.

V realitách pak hledám cestu jak nejlépe a s co největším přínosem připravit a následně realizovat prodej nemovitosti..

Mé motto: "Rád řeším neřešitelné :-). Vždy hledám tu nejlepší cestu k výsledku.”

miroslav.lebl@nextreality.cz

+420 776 663 910

Alena Osladilová
Alena Osladilová

Alena Osladilová - realitní makléřka

Jmenuji se Alena Osladilová a pohybuji se ve světě realit skoro 9 let. Pomáhám lidem prodat či pronajmout jejich nemovitosti. Ráda se budu věnovat i vašim přáním a představám a svou tvůrčí činností udělám vše proto, abychom společně docílili nejlepšího možného výsledku.

Velmi se seberealizuji při úpravách bytů a rodinných domů, při které mohu projevit svůj cit pro estetiku a pro detail. Jednoznačnou výzvou pro mne jsou přípravy nemovitostí pro prodej, a to od drobných estetických úprav po větší rekonstrukce. Jsem ráda když mohu ze sebe vydat to nejlepší a odměnou mi jsou spokojení a šťastní klienti.

Mé motto: “Každá nemovitost je rychle a dobře prodejná, když se zvolí správná obchodní strategie, a v tom se cítím jako ryba ve vodě.”

alena.osladilova@nextreality.cz

+420 603 485 100

Alena Nykodýmová
Alena Nykodýmová

Alena Nykodýmová - hypoteční makléřka a asistentka kanceláře

Jmenuji se Alena Nykodýmová a pokud budete chtít pomoci s úvěrem či hypotékou, jsem vám plně k dispozici.

Nejen že se o vás postarám s financováním na míru, ale zároveň do mé kompetence spadá i chod naší kanceláře a s tím spojená administrativa. Jsem srdcem naší kanceláře a svou práci dělám s láskou a proto mě tak moc těší pomáhat vám, našim klientům.

Mé motto: “Vše má svůj smysl a řád, ráda dávám věci do pořádku a nic mi neudělá větší radost, než když se mi podaří nalézt a vyřešit ty nejlepší finanční podmínky pro své klienty.”

alena.nykodymova@gpf.cz

+420 777 872 835