získejte 15.000 za tip na prodávajícího

STAVEBNÍ POZEMEK V NOVÝCH MITROVICÍCH

Stav: Aktivní

Máte-li zájem o bydlení v klidné a malebné obci obklopené přírodou, máme pro vás skvělou příležitost. Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1097 m2, který se nachází v Nových Mitrovicích.

Pozemek je obdélníkového tvaru přesahujícím do tvaru písmene L. Podrobnější rozměry a tvarové uspořádání je zřejmé z přiloženého zákresu. K pozemku lze přikoupit ještě část pozemku přilehlého (cca 286 m2), tak aby celá plocha tvořila ucelený tvar lichoběžníku.

Předmětný pozemek je situovaný u hlavní komunikace, která obcí prochází. Dopravní připojení pozemku lze realizovat v návaznosti na příjezdovou komunikaci z boční strany pozemku, která se napojuje na komunikaci hlavní. Součástí prodeje pozemku je i prodej podílu na příjezdové komunikaci.

Pozemek je aktuálně využívaný jako zahrada s ovocnými stromy a keři, ale nabízí obrovský potenciál pro výstavbu vašeho vysněného domu. Jeho strategická poloha vám umožní užívat si klidu a soukromí venkova.

V obci je pošta, obchod, a dětské hřiště. Jezdí zde autobusová doprava, která plynule propojuje okolní obce a města. V nedalekém Spáleném Poříčí (7 km) je Mateřská škola a Základní škola, je zde také Zdravotní středisko a další občanská vybavenost. V nedalekých Hořehledech je golfové hřiště. Plzeň je vzdálena 30 km a Praha 100 km.

Pozemek je v rámci územního plánu v ploše SB - plochy smíšené obytné, jeho hlavním využitím je realizace:

- bydlení v rodinných domech nebo venkovských usedlostech s doplňkovými hospodářskými objekty, se zahradami a chovem drobného hospodářského zvířectva,

- stavby pro rodinnou rekreaci, s výjimkou chat,

- zahrady.

V bezprostřední blízkosti stavebního pozemku je plynovodní řad, vodovodní řad a vedení elektrického napětí. Splašková kanalizace v obci není, a tak je nutné počítat s realizací čističky odpadních vod (ČOV).

Nové Mitrovice jsou malebnou obcí s přátelskou atmosférou. Nachází se v nádherné krajině plné zeleně, s možností procházek a relaxace v okolní přírodě, která je nedílnou součástí jižního cípu CHKO Brdy. Tato lokalita je ideální pro milovníky venkovského života a těch, kteří hledají únik od shonu města.

Využijte této jedinečné příležitosti a postavte si svůj vysněný dům v malebné obci Nové Mitrovice. Přijeďte si prohlédnout tento pozemek a objevte potenciál, který nabízí pro váš budoucí život.

Cena: 1.420.000,- Kč

Doba prodeje: 5/23