získejte 15.000 za tip na prodávajícího

PRODEJ DVOU RODINNÝCH DOMŮ V NOVÝCH MITROVICÍCH


Stav: Aktivní

Máte-li zájem o bydlení v klidné a malebné obci obklopené přírodou, máme pro vás skvělou příležitost. Nabízíme k prodeji dva přilehlé rodinné domy, které se nachází v Nových Mitrovicích. Před domy ze strany z ulice je zahrada o výměře 511 m2, a za domy (u hlavního vchodu) je předzahrádka o výměře 88 m2. Větší z domů má zastavěnou plochu 236 m2, a menší z domů má zastavěnou plochu 99 m2.

Rodinné domy mají jedno nadzemní podlaží a podkroví - velkorysý půdní prostor, který nabízí možnost vybudování dalších obytných místností. Větší z domů je i částečně podsklepený. Oba domy jsou vyzděny z kombinovaného zdiva - cihla a kámen, a mají původní dřevěná špaletová okna. Sklepní prostor je vyzděn z cihel plných pálených a je vyzděn do klenby. Větší z domů je dispozice 4+1, a menší dům je dispozice 2+kk. Oba domy byly realizovány ve stylu venkovského selského baroka, které svými vkusnými detaily a zdobnými prvky (např. zdobné štuky), vybízí k citlivým stavebním úpravám těchto domů v podobném duchu. Vzhledem ke své velikosti jsou domy vhodné buď pro velikou rodinu, či je lze využít i jako vícegenerační. Domy lze jednoduše propojit, či je nechat samostatně. Tyto domy jsou ideální pro ty, kteří si přejí vytvořit vlastní pohodlné bydlení dle svých představ. S rekonstrukcí můžete přizpůsobit domy vašim individuálním potřebám a vytvořit si v nich svůj vysněný domov, či prostor pro podnikání. Jak může nemovitost vypadat z venku i zevnitř je pro inspiraci ztvárněnou vkusnou vizualizací.

V obci je pošta, obchod, a dětské hřiště. Jezdí zde autobusová doprava, která plynule propojuje okolní obce a města. V nedalekém Spáleném Poříčí (7 km) je Mateřská škola a Základní škola, je zde také Zdravotní středisko a další občanská vybavenost. Plzeň je vzdálena 30 km a Praha 100 km.

Nemovitost je napojena na elektriku a obecní vodovod. Plyn je přivedený k patě domu. Splašková kanalizace v obci není, odpadní vody jsou odvedeny do plastové odpadní jímky. Vytápění bylo před 2 lety zrekonstruováno - kotel dřevoplyn Atmos. Rozvody jsou vedeny v mědi. TUV je zajištěna elektrickým bojlerem.

Nové Mitrovice jsou malebnou obcí s přátelskou atmosférou. Nachází se v nádherné krajině plné zeleně, s možností procházek a relaxace v okolní přírodě, která je nedílnou součástí jižního cípu CHKO Brdy. Tato lokalita je ideální pro milovníky venkovského života a těch, kteří hledají únik od shonu města.

Zvu vás na prohlídky těchto domů a zahrady, kde můžete objevit potenciál tohoto místa.


Cena: 4.380.000,- Kč

Doba prodeje: 5/23