získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+1 - PLZEŇ, KE ŠPITÁLSKÉMU LESU

Stav: Prodáno

Nabízíme ke koupi prostorný byt v panelovém domě v ulici Ke Špitálskému lesu, v Plzni - Doubravka. Byt o dispozici 2+1 je veliký 56,51 m2, a náleží k němu také sklep o velikosti 1,1 m2, který je situovaný v 1. nadzemním podlaží (přízemí) objektu. Okna v bytě jsou orientována na severovýchod a na jihozápad, a díky svému umístění v rámci panelového domu se nabízí výhledy na celou Plzeň a do okolní zeleně. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží ze 6 a v objektu panelového domu je výtah. Přístup do domu a k výtahu je bezbariérový.

Byt je sice v původním stavu s umakartovým jádrem, ale jeho stav je pěkný. Lze se buď rovnou nastěhovat, byt pronajmout, anebo jej zrekonstruovat dle svých představ. Byt je kompletně vyklizený. Pro představu jak může byt vypadat vybavený přikládáme k fotografiím také virtuální staging obou pokojů. Byt sestává z chodby s vestavěnou skříní a vestavěnými policemi, z prostorného obývacího pokoje, z ložnice, z kuchyně (s velmi pěknou kuchyňský linkou). V kuchyni je též vestavěná skříň a sporák na plyn. V bytové jednotce je dále koupelna s vanou a umyvadlem, a samostatná toaleta. V obou obytných pokojích je podlaha tvořena dřevěnými parketami a v ostatních místnostech (chodba, kuchyně, koupelna a toaleta) je na podlaze dlažba.

Vhodnost bytu:

  • Investice: Tento byt je skvělou investiční příležitostí. Lze jej rovnou pronajmout, a získat stabilní příjem z nájemného.
  • Bydlení: Je také ideální pro jednotlivce nebo mladý pár hledající svůj vlastní domov. Lze se rovnou nastěhovat, anebo byt zrekonstruovat dle vlastních představ a požadavků na moderní bydlení.

Panelový dům prošel rekonstrukcí. Dům má vyměněná okna za plastová s izolačním dvojsklem a fasáda je nově zateplena a opatřena novou fasádní omítkou. Stoupací potrubí v rámci celého domu je kompletně vyměněno a výtah byl též vyměněn.

Náklady na zálohy činí: 3.627 Kč (z toho 1.582 Kč do Fondu oprav). Dále se platí také zálohy na elektřinu a plyn. Zálohy jsou aktuálně nastaveny na 5 osob, při menším počtu osob se samozřejmě sníží.

K objektu je zpracován Průkaz energetické náročnosti a objekt spadá do klasifikační třídy C.

Lokalita:

  • Okolí: Panelový dům se nachází v klidné části města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází obchod NORMA. V blízkosti je i Centrum Doubravka s obchody, restauracemi, kavárnami a LIDL. Za 5 minut jízdy autem (2,6 km) se dostanete do Obchodního centra Rokycanská. V blízkosti je též Mateřská škola a Základní škola, je zde také ZŠ a MŠ pro sluchově postižené a MŠ vady řeči. Pokud ujdete cca 50 m od domu, pak přijdete ke Špitálskému lesu, který nabízí bohaté vyžití. Nedaleko je také poliklinika a Nemocnice u Sv. Jiří.

  • Veřejná doprava: V blízkosti se nachází zastávky veřejné dopravy, konkrétně trolejbusů, což umožňuje snadnou dostupnost do centra města a dalších částí. Ve vzdálenosti cca 1,2 km je situována také železniční zastávka Plzeň-Doubravka.

  • Zelené plochy: Výhled z bytu nabízí vedle výhledu na město Plzeň přímý kontakt s přírodou a zelení, což je ideální pro milovníky přírody a relaxace. Park Špitálský les nabízí krásné prostředí pro procházky a relaxaci, ale také pro sportovní aktivity (venkovní posilovna) a i majitelé čtyřnohých mazlíčků si přijdou na své (psí louka).

Pokud máte zájem o tento byt, neváhejte se na nás obrátit pro více informací nebo domluvení prohlídky. Těšíme se na Vaši zprávu a budeme rádi, když Vám pomůžeme s Vaším výběrem nového domova..

Cena: 3.290.000,- Kč

Doba prodeje: 9/2023