získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM SEMOŠICE

Stav: Prodáno

V krásné obci Semošice vzdálené 1km od Horšovského Týna na Domažlicku a kousek od německých hranic pro vás máme připraven k prodeji rodinný dům o zastavěné ploše 200m2, se zahradou a velkým dvorkem o velikosti celkem1 410m2. V přízemí se nachází veranda, komora, prostorná předsíň, velký obývací pokoj s jídelním koutem, moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči, ložnice, pracovna, hostinský pokoj s francouzským oknem, koupelna, samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a WC, místnost na potraviny a malá dílnička s dřevěnými schody na půdu s vlastním vchodem ze dvora.

Po celé ploše domu je nádherný volný půdní prostor s oknem do ulice a dvěma střešními okny, kde majitelé plánovali další obytné místnosti, proto je sem vyvedena kanalizace i voda. Krov je ve výborném stavu. Vstup je možný z přízemí po schodišti nebo samostatným vchodem z venku .

Okna jsou plastová, chráněná venkovními žaluziemi. V obci byla letos zavedena kanalizace a vodovod, je možné se připojit. Vlastní voda se čerpá z vrtu umístěném vedle domu na dvorku. Topí se zde elektrickým kotlem švédské výroby nebo na tuhá paliva. Odpady jsou svedeny do septiku. Za domem je nádherná travnatá zahrada s ovocnými stromy. Milovníky ticha, soukromí a klidu jistě potěší dřevěný altánek schovaný za lískou.

Nemovitost je svou velikostí vhodná i pro vícegenerační rodinu. Je připravena k nastěhování.

Cena: 6.600.000,- Kč

Doba prodeje: 8/2021