KARIÉRA

Osobní růst
Osobní růst

Jsi nováček a máš chuť pracovat v realitách? Chceš být pánem svého času a sám si rozhodovat, kdy co budeš dělat? A nebo jsi zkušený obchodník, ale štve Tě současný šéf? Nemáš prostor se seberealizovat, vyniknout a dostatečně rozvinout své schopnosti? Tak či tak, rádi Tě u nás v týmu přijmeme.

Jako nováčka Tě zasvětíme do naší práce, odborně připravíme pro výkon naší profese a budeme Ti věnovat potřebnou péči při řešení jednotlivých obchodů. Důležité je, aby jsi měl chuť se vzdělávat, učit novým věcem a rozvíjet své schopnosti.

Pohybuješ se v realitách jako ryba ve vodě? Máš nápady a neměl jsi dostatek prostoru je realizovat a rozvinout? Podpoříme Tě a pomůžeme Ti s jejich realizací. S námi budeš mít dostatek prostoru, své přednosti a schopnosti rozvinout naplno. Chceme, aby práce pro nás byla zábavou a nejen nutností a povinností.

Od nás Tě čeká plná podpora a komplexní servis pro vykonávání činnosti. Samozřejmostí je přístup ke vzdělávacím programům a zázemí našeho brandu. Zakládáme si na partnerském přístupu v týmu a pevně věříme, že pouze takto mohou vzniknout ty nejlepší výsledky. 

Napiš nám!