získejte 15.000 za tip na prodávajícího

KARIÉRA

Osobní růst
Osobní růst

"Zaujal tě svět realit a hledáš možnost svobodně disponovat svým časem? Toužíš po samostatnosti a kontrole nad svými pracovními rozhodnutími? Nebo jsi zkušený obchodník, kterému aktuální pracovní prostředí nesedí? Chybí Ti prostor pro seberealizaci, rozvoj a uplatnění tvých dovedností? Bez ohledu na Tvoji situaci, máme pro Tebe v našem týmu místo.

Jako nováčka Tě provedeme naším světem, poskytneme Ti odborné znalosti a podpoříme Tě při každém kroku tvých obchodních aktivit. Tvá touha po učení a osobním rozvoji je klíčová. Pokud se v realitách cítíš jako ryba ve vodě a jsi plný nápadů, které jsi dosud nemohl uskutečnit, přidej se k nám. Zajistíme ti prostředí, ve kterém můžeš uplatnit své kreativní myšlení a rozvinout své potenciály.

Naše podpora a služby Ti budou k dispozici, abys mohl svou práci vykonávat bezstarostně. Náš tým Ti nabídne vzdělávací programy a podporu našeho renomovaného brandu. Důležité pro nás, je partnerství a věříme, že právě spolupráce v týmu vytváří ty nejlepší výsledky.

Ozvi se nám a pojďme společně tvořit úspěšnou budoucnost!" 

Napiš nám!