získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+1 S GARÁŽÍ - NEČTINY

Stav: Prodáno

Pro zájemce o byt mimo město máme velmi hezky udržovaný byt v malé obci Nečtiny na severním Plzeňsku, v lokalitě, o které se říká, že má naprosto čisté prostředí.

Dům je panelový, v současné době se realizuje velkorysá obnova domu. Velká investice, pro kterou se SVJ rozhodlo, je důkazem, že se zde vlastníci o svůj majetek dobře starají. Podtrhuje to i skutečnost, že měli našetřeno dostatek prostředků pro tento záměr. V provozu je již tepelné čerpadlo, vybraná stavební firma se připravuje na zateplování domu a novou fasádu, to přispěje k výrazným úsporám nákladů na bydlení.

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží, podlahová plocha je 59m2. Má prostornou předsíň, z níž jsou samostatné vchody kromě kuchyně i do obou pokojů, jeden z nich je sádrokartonovou stěnou přepažen a využíván jako oddělená ložnice od dětského pokoje. Kuchyně je ve tvaru písmene L, je zde kuchyňská linka s elektrickým sporákem. Koupelnové jádro je umakartové a je v původním stavu. Z jednoho z pokojů lze vejít na prostornou lodžii s výhledem do okolní zalesněné krajiny. K bytové jednotce patří kromě sklepní koje i velká řadová garáž, která je za domem. V přízemí domu je kočárkárna a sušárna.

Do fondu oprav se hradí 1 782,- Kč, na teplo 1000,- Kč, ostatní 1400 Kč. Po vyúčtování první sezony se platby díky tepelnému čerpadlu výrazně sníží.

Cena: 1.590.000,- Kč

Doba prodeje: 8-9/2021