získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 1+1 - Plzeň, Skupova 18

Stav: Prodáno

Hledáte nový domov v příjemné lokalitě v Plzni na Borech, přímo u Luny? Máme pro vás jedinečnou příležitost! Nabízíme zrekonstruovaný byt 1+1 s výměrou 36 m² v panelovém domě, který prošel také rekonstrukcí. Byt se nachází v posledním patře (v 8. nadzemním podlaží), což znamená, že z něj budete mít výhled do okolí.

Rekonstrukce bytu obnášela zděné jádro s vybudování nového sociálního zařízení - toaleta, sprcha, umyvadlo. Vestavění nové kuchyňské linky na míru, realizaci vestavěné skříně v pokoji s velkým úložným prostorem a vybudování vestavěné skříně na chodbě s dalšími úložnými prostory. To je zárukou, že i menším bytě budete mít dostatek místa na uložení vašich věcí.

Tento útulný byt je ideální pro jednotlivce, studenty nebo páry, kteří hledají klidné a příjemné bydlení. Zajímavý je jistě také pro investory, nebo je velmi dobrým adeptem na pronájem. Byt se skládá z pokoje, kuchyně a koupelny s toaletou. Nabízí se i s vybavením, takže se můžete cítit hned jako doma.

Okolí domu nabízí mnoho možností pro aktivní odpočinek a sportovní aktivity. V blízkosti se nachází nejen borský park, tenisové kurty, inline dráha a minigolf, ale nedaleko je i přehrada se sportovně relaxačním areálem.

Měsíční náklady u tohoto bytu jsou velmi příznivé, a to ve výši 2.000,- Kč + elektro 500,- Kč a plyn 200,- Kč. Finance na nákup Vám umíme pomoci zajistit pomocí hypotéky, investičního úvěru i družstevního financování.

Cena: 2.590.000,- Kč

Doba prodeje: 4-6/2023