získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM KLABAVA

Stav: Prodáno

Sháníte bydlení v přírodě a přesto s výbornou dopravní dostupností? Preferujete spíše klidnější obec než ruch velkoměsta? Chcete mít vlastní zahrádku, ale máte obavu, že Vám spolkne veškerý volný čas? Chcete mít pohodlí domu za cenu bytu? Přijďte na prohlídku rodinného domu v Klabavě.

Klabava je menší obec o 470 obyvatelích ležící mezi Ejpovickou a Klabavskou vodní nádrží, uprostřed krásné přírody. Je vzdálená 6 minut jízdy autem od Rokycan, za 6 minut jste i na dálnici D5 a za 11 minut jste v Plzni. Můžete ale počítat i s 45 minutami do Prahy na Zličín a nebo s hodinkou cesty na Rozvadov. Kdo jezdí rychleji, nechť si adekvátně zkrátí časové úseky :-).

Dům samotný je umístěn v rámci obce v okrajové části a sousedí přímo s místním hřištěm. Takže na odehrávané sportovní akce můžete koukat jako z tribuny :-). Zastavěná plocha domu je 117 m2, samostatná garáž s dílnou mají pak 46 m2. Okolní pozemek má výměru 664 m2, jeho údržbou tedy nestrávíte všechen volný čas a přesto nabízí dostatek prostoru k relaxaci, příjemnému posezení i případnému zahradničení. Jelikož je na zahradě i skleník, nic nebrání tomu se už na jaře pustit do pěstování vlastní zeleniny.

Celý dům je podsklepený, takže nabízí dostatek technických a úložných prostor. Po revitalizaci i případně dostatek místa na vytvoření domácího fitness, wellness či samostatné pracovny.

Přízemí domu obsahuje prostorné zádveří odkud můžeme sejít do sklepa či vstoutit do hlavní chodby. Z té je přístupná toaleta, koupelna a obytné místnosti. Ty se skládají z kuchyně, obyvacího pokoje a ložnice. U kuchyně je k dispozici velká samostatná spíž. Z chodby se též dostaneme schodištěm do podkroví.

V podkroví najdeme jeden obytný pokoj, který disponuje výstupem na terasu s krásným výhledem do okolí. A vstup do půdních prostor. Celé podkroví zde umožňuje, po rekonstrukci, mít 2-3 pokoje s vlastním sociálním zázemím.

Dům je z venku zateplený, v přízemí jsou plastová okna s izolačním dvojsklem a venkovními roletami, takže Vás provozní náklady v době vyšších cen energií nezruinují. Navíc je dům vybavený nejen plynovým kotlem, ale i kotlem na tuhá paliva, jako druhým či záložním zdrojem tepla.

Průkaz eneregetické náročnosti - třída D.

Cena: 6.250.000,- Kč (majitel si vyhrazuje právo prodat dům nejvýhodnější nabídce)

Doba prodeje: 11/2021