získejte 15.000 za tip na prodávajícího

STAVEBNÍ POZEMEK PŘÍŠOV


Stav: Aktivní

Stavební pozemek v malebné obci Příšov - ideální místo pro váš nový domov

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek pravidelného lichoběžníkového tvaru o výměře 1044 m2, situovaný v malebné obci Příšov, jen 8 km od Plzně. Součástí prodeje jsou i spoluvlastnické podíly na příjezdových pozemcích/cestách. Tento pozemek se nachází v okrajové části obce směrem na Ledce a je ideálním místem pro stavbu rodinného domu s výhledy do zeleně. Pozemek je mírně svažitý směrem k jihu.

Poloha a zástavba:

Pozemek je rohovým pozemkem, a tak přímé sousedy budete mít pouze z jedné strany (tento sousední pozemek je nyní bez zástavby). Pozemek se nachází v zastavitelné ploše obce a podle územního plánu je určen pro smíšené obytné využití (SV) - lokalita 3a. Maximální podíl zastavění je 25 %, což poskytuje dostatek prostoru pro váš nový domov a zahradu. Minimální podíl zeleně je 50 %. Na pozemek je přivedena elektřina, která je dostupná ve sloupku na hranici pozemku. Pro váš komfort byla vypracována studie pro realizaci studny. Odpadní vody tak budou řešeny realizací ČOV (čističky odpadních vod). Součástí prodeje jsou také spoluvlastnické podíly na přilehlých komunikacích.

Stavební možnosti:

Pozemek je pravidelného tvaru s rozměry cca 36,35 m x 28,73 m, ideální pro výstavbu rodinného domu. Dle územního plánu je maximální povolená výška zástavby stanovena na 1 podlaží a podkroví s maximální výškou hřebene 10 m. Objekt musí mít šikmou střechu se sklonem 30 - 45°.

Obec a její okolí:

Obec Příšov je malebnou lokalitou s 329 obyvateli, nabízející klidný život na vesnici a přesto je v blízkosti krajského města v sympatické dojezdové vzdálenosti autem. Místní Restaurace Příšov je populárním místem setkávání, nabízející pestrou nabídku výborných pokrmů. Protože obec samotná získává stále na větší popularitě, myslí také na rodiny s dětmi, a vybudovala tak zázemí ve formě dětského hřiště a vodní nádrže ke koupání. Pro milovníky přírody jsou k dispozici pěší výlety a cyklovýlety po okolí. V bezprostřední blízkosti najdete zajímavé turistické cíle, jako je rozhledna Krkavec, na které je také bistro zajišťující pohoštění pro výletníky. Dalším zajímavým místem je velmi oblíbený Farmapark u Toma v Ledcích. Farmapark je oblíbeným místem nejenom pro děti, ale i pro dospělé. Kromě přístupných výběhů se zvířátky zajišťuje přímý kontakt s jejich obyvateli a zároveň nabízí mnoho zábavy. Stejně tak se zde pořádají i různé sezónní akce, park je otevřený celoročně.

Dopravní dostupnost:

Obec Příšov je vzdálena pouhých 8 km od Plzně a poskytuje tak sympatické dopravní spojení autem s veškerou občanskou vybaveností, kterou město nabízí. Za 20 min jízdy autem jste u sjezdu na dálnici D5. Hypermarket Globus je dostupný autem za pouhých 11 minut, a v jeho blízkosti se nachází také nákupní zóna S1 Center s řadou obchodů (Lidl, DM, Planeo, Deichmann, Sportisimo, KFC, Action, Sinsay, DATART a další).

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost vytvořit si vlastní domov v klidné a malebné obci Příšov s výhodou blízkosti města. Pro více informací nebo prohlídku pozemku nás neváhejte kontaktovat.

Cena: 4.500.000,- Kč

Doba prodeje: 5/24