získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+1 - Smolov

Stav: Prodáno

Máte zájem o bydlení v klidné obci Smolov u Bělé nad Radbuzou? Pak máme pro vás jedinečnou nabídku – prostorný a částečně vybavený byt 3+1 s celkovou plochou 83 m² v menším bytovém domě. Byt se nachází ve druhém nadzemním podlaží a nabízí skvělé podmínky pro pohodlné a útulné bydlení.

Vstup do bytu vás přivítá prostornou chodbou, která slouží jako vstupní hala a zároveň spojuje všechny místnosti. V bytě se nacházejí tři pokoje, kuchyň, koupelna a samostatné WC. Kuchyňská linka je kompletní, funkční a poskytuje dostatek úložného prostoru pro vaše potřeby. Koupelna je vybavena vanou a umyvadlem a samostatné WC zajišťuje pohodlí a komfort. Počítejte však, že aspoň kuchyně, toaleta a koupelna by si jistě rekonstrukci zasloužily.

Bytový dům, ve kterém se byt nachází, se nachází v klidné části obce s veškerou občanskou vybaveností v 3,5 km vzdálené Bělé nad Radbuzou, tedy jen pár minut autem či autobusovým spojem. V okolí obce najdete krásnou přírodu, která vám nabídne ideální prostředí pro odpočinek a sportovní aktivity.

I přes nabízející se rekonstrukci byt nabízí skvělý potenciál pro nového majitele, který by si rád vytvořil vlastní útulné a moderní bydlení. Nebo by jej rád využil jako investiční nástroj pro uložení svých finančních prostředků. Novým majitelem se může jistě stát i člověk jezdící za prací do sousedního Německa, když na hranici jste za 10 minut.

Zkrátka a dobře, pokud hledáte pohodlné a útulné bydlení v klidné obci, máte před sebou skvělou příležitost. Tento prostorný byt 3+1 v obci Smolov u Bělé nad Radbuzou je volný a ihned k dispozici a čeká na své nové majitele. Kontaktujte nás co nejdříve a nechte se unést kouzlem bydlení v této příjemné obci!

Cena: 1.490.000,- Kč

Doba prodeje: 4/2023