získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+KK - ZBŮCH, LUČNÍ ULICE

Stav: Rezervace

Pokud hledáte útulný a prostorný byt ve zděném domě v malebné obci nedaleko Plzně, tak přesně takový pro vás máme. Byt se nachází v bytovém domě v obci Zbůch, která je vyhledávanou atraktivní lokalitou. Bytový dům byl postaven a zkolaudován v roce 2002. Dům se nachází přímo u náměstí obce a zároveň je situován směrem do rozsáhlého zeleného parku a nabízí tak krásné výhledy. Samotný byt byl zrekonstruován v roce 2016. Velkou výhodou obce je jednak skvělá dojezdová vzdálenost do Plzně - 10 min autem na okraj Plzně, autobusovou a železniční dopravu, a zároveň také stávající občanská vybavenost. Tento byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v příjemném prostředí a také dokáží ocenit blízkost Plzně.

Byt se nachází v přízemí (1. nadzemním podlaží), z celkového počtu 3 podlaží a podkroví. Byt o dispozici 3+kk, a výměře 74,90 m2 (plocha stanovena dle občanského zákoníku č. 89/2012 Sb.), je orientovaný na 3 světové strany (západ, sever, východ). K bytu patří také sklep o ploše 2,2 m2, a ten je situován společně s kočárkárnou/kolárnou a sušárnou v prvním nadzemním podlaží (přízemí). Velkou výhodou bytového domu je prostorná oplocená zahrada se zelení a zpevněnou plochou, která je veliká 526 m2 a nabízí příjemné posezení. Tento prostor je ve spoluvlastnictví všech vlastníků bytů v tomto domě. Hlavní vstup do objektu je situován ze zadní části domu, tedy ze zahrady. Dům vykazuje energetickou náročnost třídy C (úsporná).

Byt je velmi vkusně vybavený a stačí se jen nastěhovat. Za vstupními dveřmi do bytu je chodba ve tvaru písmene L. V širší části chodby je situována vestavěná komora a prostorné skříně s bohatým úložným prostorem. Z této chodby se dostaneme do všech místností tohoto bytu. Na jejím konci je vstup do prostorného obývacího pokoje včetně jídelního koutu a kuchyně v jednom. Kuchyňský prostor je doplněný o velmi praktický kuchyňský ostrůvek navazující na jídelní kout, a celkově tak tento kout nabízí dostatek místa pro pohodlnou přípravu pokrmů. Součástí bytu dále je samostatná koupelna s vanou/sprchovým koutem, samostatné WC a v neposlední řadě ložnice s úložnými prostory a samostatný dětský pokoj. Ložnice a dětský pokoj poskytují dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Okna jsou orientována do zahrady a zajišťují dostatek denního světla. V koupelně a na WC je podlaha tvořena dlažbou a ve všech dalších místnostech je tvořena vinylem v příjemném odstínu, který elegantně podtrhuje útulnost celého bytu.

Vytápění je zajištěno prostřednictvím lokálního plynového kotle umístěného v komoře v bytě. Dům je připojen k veřejné kanalizaci a voda je do objektu přivedena prostřednictvím vodovodu. Elektřina je v domě samozřejmě také. Dům je ve velmi hezkém a udržovaném stavu odpovídajícím roku výstavby. Dům je zděný, zateplený a výplně okenních otvorů jsou tvořena okny s izolačním dvojsklem.

Obec Zbůch leží v okresu Plzeň - sever, a nabízí bohatou občanskou vybavenost (MŠ, ZŠ, aktivní spolky, kroužky pro děti, hřiště pro děti, obchod,…). Svou polohou je obec velmi strategicky situována, na kraji Plzně jste autem za 10 minut, nájezd na dálnici je vzdálen 3 km. Ve Zbůchu funguje autobusová a železniční doprava. Obec je obklopena bohatou přírodou.

Nabízíme vám skvělou příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu v krásném prostředí Zbůchu. Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme prohlídku.

Cena: 4.290.000,- Kč

Doba prodeje: 4/2024Kontaktujte nás

NEXT REALITY PLZEŇ

Ing. Petra Lebl Bínová

+420 602 334 001

petra.binova@nextreality.cz