získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+1 - PLZEŇ, KAZNĚJOVSKÁ

Stav: Prodáno

V exkluzivním zastoupení vám nabízíme prodej krásného zrekonstruovaného bytu ve velmi žádané a klidné lokalitě v Plzni Bolevci. Dům prošel kompletní rekonstrukcí - zateplení, fasáda, okna, střecha, výtah, stoupačky. Přestože byt se nachází ve zvýšeném přízemí, pobyt v něm není rušen venkovním provozem ani obyvateli domu. Velmi příjemné je posezení na některé z obou lodžií, výhled na stromy před domem a do parku za domem.
Byt je po zdařilé celkové rekonstrukci. Jádro bytu je zděné, v koupelně je sprchový kout, WC je samostatné . Ve všech 3 pokojích je plovoucí podlaha, v předsíni, kuchyni a sociálním zařízení je dlažba. Samozřejmostí jsou měřidla na vodu a teplo.
Prostorná kuchyně je vybavena kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a plynovou varnou deskou. Je orientována na západ s výhledem do parku. Vedle kuchyně je pokoj se samostatným vchodem směrovaný rovněž na západ. Velký obývací pokoj je průchozí do ložnice. Oba pokoje jsou situovány na východ a mají samostatné lodžie. V letních měsících v obývacím pokoji příjemně ochlazuje okolní vzduch větrák kombinovaný se světlem umístěným uprostřed stropu. V bytě je velmi prostorná šatna, kterou ocení každý majitel. Po dohodě je možné přenechat některé zařízení bytu. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti. Náklady na bydlení - fond oprav včetně služeb 3800 Kč, záloha na elektriku 1000 Kč, plyn 200 Kč. K bytu náleží dvě sklepní koje o celkové ploše cca 7m2. K dispozici je také kočárkárna a sušárna. Parkování je možné před domem. Byt je po dohodě k dispozici ihned. Na nemovitosti neváznou žádné právní závazky, lze ji financovat hypotečním úvěrem. 

Cena: 2.850.000,- Kč

Doba prodeje: 9/2018