získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM - ÚJEZD NAD ZBEČNEM

Stav: Prodáno

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji rodinný dům 8+1 v obci Újezd nad Zbečnem. Obec se nachází v okrese Rakovník ve Středočeském kraji, v údolí řeky Berounky zhruba 15 km jihovýchodně od Rakovníka, 14 km severozápadně od Berouna a 18 km jihozápadně od Kladna, v cca 35km vzdálené Praze můžete být za půl hodinku.
Dům má polovalbovou středu, krytou taškovou krytinou. V letech 2010-2011 zde proběhla rekonstrukce spojená se zelenou úsporám, která spočívala v zateplení domu, nové fasádě, instalaci okapů z pozinkovaného plechu, výměně oken za plastová, instalován nový zdroj vytápění. Celková rekonstrukce není dokončena, jsou dílčí nedodělky. V domě jsou již nové radiátory, instalována krbová vložka na vytápění celého domu, rozvody elektřiny, zateplené podkroví, vyměněny střešní trámy, podlahy betonové, v kuchyni je dlažba, kuchyňská linka je staršího typu. V přízemí je dokončena koupelna s vanou a toaletou. V obývacím pokoji je krb, který není zprovozněn. Uspořádání místností umožňuje i oddělené bydlení s vlastními vstupy pro 2 rodiny. Vnitřní dispozice v přízemí: zádveří, předsíň, chodba, 3 pokoje, kuchyň, koupelna s toaletou, komora, jeden pokoj nad garáží s vlastním vchodem po dřevěném schodišti z kuchyně, kotelna, garáž, přístavek využíván jako kurník k chovu několika slepic. V patře: 2 pokoje, velká hala k využití jako obývací pokoj, šatna, samostatná koupelna jnení dokončena, toaleta. Podkroví je nedokončeno. Dům není podsklepen. Kanalizace je vedena do vlastní jímky. Vrtaná vlastní studna je z roku 1980 a je 20m hluboká. Energetická náročnost budovy C - úsporná.

Pokud hledáte nemovitost k novému bydlení, přijďte si dům nezávazně prohlédnout. Obec je v klidném a krásném prostředí křivoklátských lesů. Můžete zde chovat domácí zvířata, věnovat se zahradničení. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám v případě vašeho požadavku doporučíme optimální financování nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře. Rezervační záloha 200 000,- Kč  


Cena: 3.720.000,- Kč

Doba prodeje: 3-5/2019