získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+KK - PLZEŇ, GULDENEROVA

Stav: Prodáno

Nabízíme ke koupi zděný byt v Guldenerově ulici, v Plzni - Slovany. Byt o dispozici 2+kk je veliký 42,31 m2, a náleží k němu také sklep o velikosti 5,14 m2. Okna směrem do ulice jsou orientována na jihozápad. Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží ze 6 a v objektu není výtah. Bytový dům má vyměněná okna za plastová s izolačním dvojsklem a fasáda je nově zateplena a opatřena novou fasádní omítkou. Objekt je napojen na vodu, kanalizaci, elektřinu a plyn.

Byt by si zasloužil revitalizaci. Pro názornost v prezentaci uvádíme foto jak vypadá nyní a jak krásně může vypadat, pokud mu věnujete potřebnou péči. Sestává z předsíně, dvou samostatných pokojů, přičemž v jednom z těchto pokojů je stávající kuchyňská linka, a koupelny. Koupelna byla rekonstruována přibližně před 10 lety. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo a toaleta a je zde i bojler na ohřev teplé užitkové vody. V předsíni je vestavěná dřevěná skříň. V prvním pokoji je kuchyňská linka s plynovým sporákem a digestoří, taktéž je zde vestavěná skříň u okna. Druhý pokoj je zcela prázdný. V obou pokojích je položen koberec na linoleu. Vytápění je zajištěno prostřednictvím plynových lokálních topidel WAW.

Náklady na zálohy: 1.878 Kč (z toho 846 Kč do Fondu oprav), elektřina: 1000 Kč, plyn: 1500-2000 Kč.
K objektu je zpracován Průkaz energetické náročnosti a objekt spadá do klasifikační třídy E.

Byt má velmi strategickou pozici a je v dobré docházkové vzdálenosti do centra města. V okolí je veškerá občanská vybavenost - zdravotnická zařízení, obchody, restaurace, sportoviště, bazén, wellness, školská zařízení, školka. Přibližně 100 m od objektu se nachází dětské hřiště Lobezská. Dopravní obslužnost je též více než dobrá, ihned u objektu je autobusová zastávka MHD, tramvaj je vzdálena cca 600 m, a hlavní vlakové nádraží je od objektu vzdáleno též cca 600 m.

Cena: 2.940.000,- Kč

Doba prodeje: 4/22-7/22