získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+1 - KLATOVY, PRUSÍKOVA ULICE

Stav: Aktivní

Na severozápadě Klatov, v docházkové vzdálenosti autobusového i vlakového nádraží si můžete pořídit byt o dispozici 2+1 a výměře 62 m2. Je ve velmi dobrém stavu, stačí se jen nastěhovat nebo jej pronajímat. Byt se nachází ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného panelového domu se dvěma vchody a výtahem.

Z chodby vstoupíte do prostorné předsíně (5,87 m2), která je centrálním komunikačním uzlem bytu. Můžete odtud do samostatné toalety (1,1 m2), koupelny (2,4 m2), pokojů (16,28 a 20,44 m2) a kuchyně (12,4 m2) se zánovní kuchyňskou linkou. Do většího z pokojů lze vstoupit z chodby a kuchyně, takže je možné jej i rozdělit a získat tak další samostatný pokoj. Součástí bytu je taktéž komora (2,15 m2) a sklep v mezipatře (1,23 m2), ty poskytují dostatek úložného prostoru na méně využívané věci. Jádro bytu je ve velmi dobrém stavu, i když je ve stavu původním.

Jen pár minut to máte nejen na autobusové, ale i na vlakové nádraží. Zhruba dva kilometry od domu máte Klatovskou hůrku, takže na odpolední či víkendové procházky můžete bez problémů vzít nejen partnera či děti, ale případně i domácího mazlíčka.

Podobnou vzdálenost ujdete do Mercadinových sadů, kde si můžete dát něco na zub na Kolonádě. No a pokud se Vám nedej bože něco přihodí, tak si za 20 minut dojdete do nemocnice :-).

Přibližně 1,5 km máte vzdálené samotné srdce Klatov, tedy Klatovské náměstí. A na nákupy můžete například do nové nákupní zóny. Nákupní centrum Škodovka máte skoro stejně daleko jako náměstí.

Náklady na bydlení jsou více než příznivé. Do fondu oprav pošlete měsíčně cca 1.400,- Kč a za ostatní služby vč. topení, vody a ohřevu vody ještě přibližně na 3.000,- Kč (aktuální stav pro 2 osoby). Elektřinu a plyn (ten je pouze na vaření) máte zcela ve svých rukách.

Současní majitelé mají k bytu pronajatou garáž, vzdálenou kousek od domu. Pro zájemce o koupi je možné, bude-li zájem, projednat prodloužení tohoto pronájmu.

Byt je možné financovat hypotékou, kdy například při 20% podílu hotovosti (700 tis. Kč) Vás přijde splátka na příjemných cca 15 tis. Kč měsíčně při splatnosti 30 let. A to se Vám ještě přes 20 tis. Kč za rok vrátí. Jakoukoliv kalkulaci Vám rádi přirozeně připravíme a s hypotékou rádi pomůžeme.

Byt je vhodný jak pro osobní využití, tak jako investiční - k pronájmu.

Pro více informací o bytě, nebo domluvení prohlídky, nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu v Klatovech.

Cena: 3.490.000,- Kč

Doba prodeje: 4/2024Kontaktujte nás

NEXT REALITY PLZEŇ

Alena Osladilová

+420 603 485 100

alena.osladilova@nextreality.cz