získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 1+1 PLZEŇ, ULICE DRUŽBY

Stav: Prodáno

Nabízíme ke koupi prostorný byt v panelovém domě v ulici Družby, v Plzni - Doubravka. Byt o dispozici 1+1 je veliký 41,96 m2, a náleží k němu také sklep o velikosti 1,16 m2, který je situovaný ve stejném podlaží. Okna jsou orientována na východ do zeleně. Byt se nachází ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží ze 7 a v objektu je také výtah. Pro přístup do bytu je tedy potřeba absolvovat výstup po 1 schodišťovém rameni.

Byt je v původním stavu (s umakartovým jádrem a s původní koupelnou), a je kompletně vyklizený. Byt je určený k rekonstrukci, což umožňuje novému majiteli přizpůsobit si interiér podle svých individuálních požadavků. Byt sestává z chodby s vestavěnou skříní, z prostorného obytného pokoje, z kuchyně (původní kuchyňská linka byla v rámci vystěhování bytu odstraněna). V kuchyni je též vestavěná skříň a původní sporák na plyn. V bytové jednotce je dále původní koupelna s vanou a umyvadlem, a samostatná toaleta.

Vhodnost bytu:

Investice: Tento byt je skvělou investiční příležitostí. Po provedení rekonstrukce máte možnost jej pronajmout a získat stabilní příjem z nájemného.

Startovací bydlení: Je také ideální pro jednotlivce nebo mladý pár hledající svůj první vlastní domov. Příznivá cena a možnost rekonstrukce umožňují přizpůsobit si byt podle vašich potřeb a vkusu.

Bydlení pro jednotlivce: díky své poloze v rámci domu je vhodný také pro starší jednotlivce, kterým nevadí výstup po pár schodech.

Přestože je byt vhodný k rekonstrukci, pak panelový dům rekonstrukcí již prošel. Dům má vyměněná okna za plastová s izolačním dvojsklem a fasáda je nově zateplena a opatřena novou fasádní omítkou. Stoupací potrubí v rámci celého domu je kompletně vyměněno a výtah byl též vyměněn.

Náklady na zálohy: 2.304 Kč (z toho 839 Kč do Fondu oprav), elektřina: 500 Kč, plyn: 700 Kč.


K objektu je zpracován Průkaz energetické náročnosti a objekt spadá do klasifikační třídy C.

Lokalita:

Okolí: Panelový dům se nachází v klidné části města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V bezprostřední blízkosti bytu se nachází Centrum Doubravka s obchody, restauracemi a kavárnami. V blízkosti je i obchod NORMA a LIDL. Pošta je od bytu vzdálena necelých 150 m. V blízkosti je též Mateřská škola a Základní škola. Pokud ujdete cca 300 m, pak přijdete ke Špitálskému lesu. Nedaleko je také poliklinika a Nemocnice u Sv. Jiří.

Veřejná doprava: V blízkosti se nachází zastávky veřejné dopravy, konkrétně trolejbusů, což umožňuje snadnou dostupnost do centra města a dalších částí. Ve vzdálenosti do 1 km je situována také železniční zastávka Plzeň-Doubravka.

Zelené plochy: Výhled z bytu nabízí přímý kontakt s přírodou a zelení, což je ideální pro milovníky přírody a relaxaci. Ihned u domu je dětské hřiště.

Pokud máte zájem o tento byt, neváhejte se na nás obrátit pro více informací nebo domluvení prohlídky. Těšíme se na Vaši zprávu a budeme rádi, když se ozvete

Cena: 2.290.000,- Kč

Doba prodeje: 7/2023