získejte 15.000 za tip na prodávajícího

POZEMKY A BUDOVA S ŠIROKOU MOŽNOSTÍ VYUŽITÍ - OSOBOVY

Stav: Ukončeno

Hledáte zajímavé pozemky na vesnici s širší možností využití?

Máte podnikatelského ducha a hledáte to správné místo pro svou seberealizaci?

Hledáte vhodné místo pro výrobu, pěstitelství či chovatelství?

Předmětem prodeje jsou pozemky s travním porostem a stávající zemědělské stavení - budova pro chov telat s přípravnou krmiva. Pozemky s budovou jsou situovány v jihozápadní části obce Osobovy, v místě bývalého zemědělského družstva, na okraji obce. Osobovy jsou malebnou vesničkou spadající pod město Měčín, okres Klatovy, v bezprostřední blízkosti hranic okresu Plzeň-jih. Původně byla tato obec osadou obce Radkovice.

Zastavěná plocha stávající zemědělské budovy činí cca 532 m2, a celková plocha předmětného pozemku na kterém budova leží a je evidován jako zastavěná plocha a nádvoří je 1592 m2. Ostatní pozemky jsou o velikosti 2500 m2. Dohromady tedy 4.092 m2 (dle mapových listů Katastru nemovitostí). Aktuálně proběhlo zaměření hranic pozemků a dle geometrického zaměření mají předmětné pozemky rozlohu cca 4.204 m2.

Pro koho jsou tyto pozemky a stávající stavba vhodné?

  • pro pěstitele,
  • pro chovatele,
  • pro výrobu,
  • pro zemědělskou činnost,
  • pro skladování
  • lze zde vybudovat i objekt pro bydlení,
  • a třeba vás napadnou i další možnosti realizace a využití.

Pokud uvažujete o chovu zvířat, či pěstitelství, je možné zajistit i pronájem pozemků pro tuto aktivitu, a to ve velikosti 2 hektarů.

Stávající objekt lze využívat ve stávající podobě, anebo jej lze upravit dle vašeho potenciálního záměru. Pokud by váš nápad vyžadoval úpravu územního plánu, jsme připraveni Vám profesionálně pomoci i v této věci.

Čím jsou Osobovy tak výjimečné a získají si vás? Jednak svou polohou zajišťující soukromí (obec je položena mimo hlavní dopravní trasy), nekonečnou zelení přilehlých luk a lesů, v bezprostřední blízkosti je i rybník. Obec je malá, útulná a je zde velký klid.

Přijďte se podívat a přesvědčit se na vlastní oči.

První písemná zmínka o obci je z roku 1560. Obec však existovala již dříve před tímto datem a patřila k Nepomuckému cisterciáckému klášteru. Na počátku 18. století se stala nedílnou součástí žižkovského panství a v jeho polovině zde vznikl hospodářský dvůr. Ve vsi je kaple sv. Aloise. Severně od kaple se nachází přírodní útvar Osobovská skála.

Cena: 2.500.000,- Kč

Doba prodeje: 4/22