získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BÝVALÁ PRODEJNA POTRAVIN NÝRSKO 

Stav: Prodáno

Hledáte nové zázemí pro svoje podnikání? Chcete otevřít kavárnu či cukrárnu? Bistro nebo prodejnu? A nebo například ateliér, studio, fitness, kadeřnictví a další?

Máme pro Vás k dispozici bývalou prodejnu potravin. Možnosti jak tento objekt využít je obrovské množství. Objekt je umístěn dle územního plánu v obytné zóně, je možné jej tedy rekonstruovat i na bydlení, jako rodinný dům i jako dům s několika bytovými jednotkami. Využití je doopravdy velmi široké a jednu z možností vám představujeme i ve vizualizacích.

Pro komerční využití nahrává poloha v rámci města. V těsném sousedství vede naučná stezka, cyklostezka a pěší trasa, která spojuje obydlenou a obchodní část města s jeho relaxační a sportovní částí. A i zde je pestrá škála jak využít volný čas. Vedle několika tenisových kurtů najdete koupaliště s velkým i dětským bazénem především se slanou vodou. Inline dráha s venkovní posilovnou a dětským hřištěm doplňuje letní vyžití. Naopak pro milovníky zimních sportů je zde sjezdovka. Zmíněná naučná stezka Vás zavede na nedalekou zříceninu Pajrek a nebo do Lesního divadla. A to vše blíže než 1km. Když půjdete ještě o 3km dále, dorazíte k Vodní nádrži Nýrsko v jejíž blízkosti najdete řadu dalších turistických cílů. O "turistický" provoz zde tedy není nouze prakticky celý rok.

Přízemní objekt o zastavěné ploše přibližně 121 m² nabízí k využití vnitřní prostor přibližně o 100 m². Okolní pozemek má rozlohu 415 m². Vchod do objektu je z přední části a je bezbariérový. Ze zadní části je pak přístup přes zásobovací rampu. Tak, jak byl dříve objekt využíván byla přibližně polovina dispozice hlavní částí obchodu. Druhá část pak přibližně ze 2/3 sloužila na sklad a zbytek byl využíván jako zázemí pro personál.

V objektu je zavedena elektřina, plyn a voda. Je zde nainstalována klimatizace s chladícím i topným režimem.

Nýrsko je západočeské město ležící v Pošumaví v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Svoji polohou je velmi blízko - přibližně 10 km od hranic s Německem. Městem protéká řeka Úhlava, která je v sousedství nabízené nemovitosti. Město vzniklo patrně během 12. století, první písemná zmínka pochází z roku 1327 a aktuálně zde žije přibližně 4 800 obyvatel.

Přijměte tedy pozvání k prohlídce naší nemovitosti a jejího okolí. Přijďte se ujistit, ověřit si Váš záměr přímo na místo a konzultujte s námi Vaší představu o využití.

Cena: 2.690.000,- Kč

Doba prodeje: 6/22 - 7/22