získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM NÝRSKO

Stav: Ukončeno

Hledáte rodinný dům v klidné a příjemné lokalitě obklopené nádhernou přírodou? Pak je tento dům v Nýrsku tou správnou volbou pro vás!

Rodinný dům o zastavěné ploše cca 125 m2 se nachází v okrajové části Nýrska, malebném městečku na počátku Šumavy. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci, je celý podsklepený a nad vybudovaným podkrovím nabízí ještě prostornou půdičku. Proto tedy nabízí velký potenciál pro získání vlastního domova dle vašich představ. Poskytuje příležitost velké rodině, vícegeneračnímu bydlení či kombinaci s vytvořením vhodného zázemí pro podnikání.

Okolo domu je k dispozici velký pozemek o rozloze 1420 m2, který poskytuje dostatek prostoru pro vybudování krásné zahrady, terasy, jezírka či bazénu i dalšího zázemí. Z inženýrských sítí jsou k dispozici všechny potřebné - voda, kanalizace, elektřina i plyn.

V blízkém sousedství vede naučná stezka, cyklostezka a pěší trasa, která spojuje obydlenou a obchodní část města s jeho relaxační a sportovní částí. Zde je pestrá škála jak využít volný čas. Vedle několika tenisových kurtů najdete koupaliště s velkým i dětským bazénem a především se slanou vodou. Inline dráha s venkovní posilovnou a dětským hřištěm doplňuje letní vyžití. Naopak pro milovníky zimních sportů je zde sjezdovka. Zmíněná naučná stezka Vás zavede na nedalekou zříceninu Pajrek a nebo do Lesního divadla. A to vše blíže než 1,5 km. Když půjdete ještě o 3km dále, dorazíte k Vodní nádrži Nýrsko v jejíž blízkosti najdete řadu dalších turistických cílů.

Nýrsko je západočeské město ležící v Pošumaví v okrese Klatovy v Plzeňském kraji. Svoji polohou je velmi blízko - přibližně 10 km od hranic s Německem. Městem protéká řeka Úhlava, která přitéká z již zmíněné Vodní nádrže Nýrsko. Město vzniklo patrně během 12. století, první písemná zmínka pochází z roku 1327 a aktuálně zde žije přibližně 4 800 obyvatel.

Pokud hledáte dům k rekonstrukci v klidné lokalitě obklopené nádhernou přírodou, pak je tento rodinný dům v Nýrsku tou správnou volbou pro vás. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme další informace a domluvíme si prohlídku.

Pro zájemce umíme zprostředkovat výhodné financování hypotečním úvěrem. Energetická náročnost tř. G. 

Cena: 2.690.000,- Kč 

Doba prodeje: 4/2023