Ubytovací zařízení apartmánového typu v Krušných horách v Mariánské 

Stav: Aktivní

Máte velkou rodinu, nebo podnikáte aktivity s partou známých a potřebujete velké rekreační zázemí? Máte chuť podnikat v ubytování? Nebo máte chuť investovat a zrekonstruovat apartmány na pronájem či prodej?

Dovolte nám představit jedinečnou investiční příležitost v krásné obci Mariánská, která se nachází v Krušných horách. Najdete ji jen pár kilometrů od Božího daru, Plešivce, Klínovce, Jáchymova a dalších atraktivních míst Krušných hor.

Mariánská je obklopena jedinečným horským prostředím, které láká milovníky přírody, turistiky, zimních i letních sportů a dalších rekreačních aktivit. Blízkost horských lesů, turistických tras a lyžařských areálů poskytuje širokou škálu outdoorových aktivit po celý rok. Tato lokalita je vhodná jak pro relaxaci a odpočinek, tak i pro aktivní dovolenou.

Krušné hory samotné jsou fascinujícím regionem s bohatou historií a přírodními poklady. Hornická minulost tohoto místa je patrná ve formě historických důlních objektů, muzeí a památek, které připomínají úspěchy těžby především stříbra, ale i mědi, olova, cínu uranu a dalších zajímavých surovin. Poslední doly byly uzavřeny v 90. letech minulého století. Dnes už jsou cílem jen turistických návštěvníků, kterým umožní se vrátit i o pár set let zpět.

V okolí Mariánské se nachází další zajímavá místa, která mohou posílit atraktivitu investice. Region je také znám svými lázeňskými městy, z největších zmiňme nedaleký Jáchymov a nebo proslulé Karlovy Vary vzdálené ani ne 1/2 hodiny cesty.

Dům, který si můžete pořídit je rozdělen na dvě poloviny, přičemž v každé polovině najdete samostatný apartmán v přízemí a druhý v patře. Nad horním apartmány je k dispozici obrovský půdní prostor. Aktuálně jsou poloviny domu vnitřně propojeny. Část domu využívá současný majitel ke svému bydlení a zbytek objektu se využíval jako levnější ubytování pro turisty, dříve i pro školní výpravy, školy v přírodě apod. Objekt je možné k takovým účelům využít ihned, nicméně současným trendem by spíše napovídalo využití pro samostatné apartmány. Objekt by si zasloužil rekonstrukci například právě na samostatné apartmány, které by se mohli využívat jak k pronájmu tak k prodeji individuálním majitelům.

Dům je napojený na obecní vodovod, kanalizaci a elektřinu. Je připravené i napojení na plyn, to se však nevyužívá. K vytápění aktuálně slouží krbová kamna, přímotopy a akumulační elektrická topidla. Ohřev vody je řešen elektrickými bojlery v každém apartmánu.

I když dům není podsklepený, stojí na základových pasech a prostor pod domem se využívá k odložení sezonních věcí. Zastavěná plocha celého objektu je 262 m² a plocha okolního pozemku 437 m². Současný majitel využíval ještě pronajatý sousední obecní pozemek.

A pro koho se domníváme, že je tento dům zajímavý? Pro velkou rodinu, nebo když uvažujete o vícegeneračním žití a chcete bydlet v nádherné přírodě mimo velké město. Nebo hledáte něco prostorného pro sebe a partu přátel a známých na trávení volného času. Nebo máte firmu a hledáte ideální místo pro firemní teambuildingové akce. A nebo jste investor a hledáte příležitost pro realizaci menšího projektu apartmánového typu. Tak se přijeďte podívat na tento dům na výborném místě pro tyto účely využití.

Cena: 6.290.000,- Kč

Doba prodeje: 5/23