získejte 15.000 za tip na prodávajícího

DŮM V ROZPRACOVANÉ REKONSTRUKCI V MILČI

Stav: Prodáno

Nabízíme vám ke koupi dům - chalupu ve stavu rozpracované rekonstrukce, to buď k vlastnímu bydlení či rekreačním účelům v obci Mileč, v okrese Plzeň jih.

Jedná se o dům s 1 nadzemním podlažím, podkrovím a částečným podsklepením. Podsklepení je přístupné samostatným vchodem z venku (ze zahrady), a zároveň i zevnitř domu. Velkou výhodou tohoto sklepního prostoru je jeho velikost a ideální klima pro úschovu potravin. Pro milovníky vína se prostor jeví jako ideální k využití na vinný sklep. Fantazii využití a jeho variabilitě se meze nekladou.

V přízemí objektu (1. nadzemním podlaží) se za hlavním vstupem nachází prostorná hala, ze které se vstupuje do dalších místností. Nachází se zde dřevěné schodiště spojující tuto část objektu s podkrovím a skrytým schodištěm se dostanete do sklepa. V přízemí je prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou, která je přístupná právě z hlavní haly. Z haly je také přístup do kuchyně s jídelním koutem. Kuchyně má svůj samostatný vchod z druhé strany objektu, který je krytý nově provedeným přístřeškem. Z haly lze vstoupit také do prostorného obývacího pokoje a z něj jsou pak přístupné další 2 pokoje. Ty lze například využít jako ložnici a dětský pokoj. V podkroví je aktuálně jedna místnost a velká část půdy vhodná k vybudování dalšího pokoje či pokojů. Součástí domu je také prostorná stodola/garáž a okolo domu je menší pozemek.

Dům se nachází v centru klidné a útulné obce, která je ideální pro ty, kteří hledají odpočinek od městského ruchu a chtějí venkovskou chalupu pro trávení volných chvil. Lze jej však využít i k trvalejšímu bydlení, k čemuž dříve sloužil. Dům je napojený na elektřinu, vodovod a má vlastní septik.

V obci Mileč žije cca 380 obyvatel, spadá do mikroregionu Nepomucko a její vznik se odhaduje už kolem roku 1100, takže má velmi bohatou historii. Kromě tradičního obecního úřadu a hostince, je přímo v obci autobusová zastávka a základní škola. Veškerou další občanskou vybranost a zařízení pak najdete v jen pár kilometrů (přesněji 2 km) vzdáleném Nepomuku. V okolí najdete krásnou přírodu, turistické stezky a historické památky.

Do Plzně je to 1/2 hodiny cesty autem a nebo výborným vlakovým spojením ze zastávky Mileč (vlaková zastávka situovaná 1 km od centrální části obce Mileč), anebo ze zastávky ve Dvorci (žel. zastávka Nepomuk).

Hledáte-li chalupu na víkendy či dům k bydlení na vesnici, přijďte se podívat. Dům vyžaduje dokončení rekonstrukce, což znamená jisté vynaložení finančních prostředků a energie ke svému znovuoživení. Díky aktuálnímu stavu však dům zároveň nabízí prostor pro vybudování domova, či rekreační chalupy dle svých vlastních představ. A díky vzniklému prostoru seberealizace, se vám dům odmění poklidným užíváním.

Cena: 1.590.000,- Kč

Doba prodeje: 11/23