získejte 15.000 za tip na prodávajícího

CHATA ŠTĚNOVICKÝ BOREK 

Stav: Prodáno

Pro milovníky přírody s minimem sousedů máme připravenou pěknou zděnou chatu v chatové oblasti, v těsné blízkosti obce Štěnovický Borek, v katastru obce Nebílovy.

Chata je ideální k užívání od jara do podzimu. Není vhodná pro celoroční užívání. Chata je zděná, přízemní. V její blízkosti teče potůček, který poskytuje chatu užitkovou vodu, napojenou do celé chaty. V zádveří je kuchyňský kout s tekoucí užitkovou vodou a se sporákem na propanbutan, v obývacím pokoji jsou malá krbová kamna, v jedné ložnici je palanda, ve druhé ložnici 2 postele, nově zřízená toaleta se splachovacím WC a umyvadlem. Koupelna s rohovou vanou a elektrickým bojlerem má zvláštní vchod z boku chaty. Veškeré zařízení včetně televizoru je součástí prodeje. Internetové připojení funguje.

Velká chatová oblast má kolem 70 chat a všechny jsou v osobním vlastnictví jejich majitelů. Jsou postavené na pozemku jednoho vlastníka, který má s chataři - majiteli chat, uzavřené nájemní smlouvy na dobu neurčitou, roční poplatek činí 3500 Kč. Užíván je neoplocený pozemek okolo chaty zhruba o velikosti 400m2. V těsné blízkosti je pouze jedna chata, kterou její majitel občas navštěvuje, ostatní jsou rozesety o celé oblasti, což poskytuje při pobytu soukromí a klid. Chata není zatížena žádnými dluhy. 

Chatu je možné koupit i na splátky - při podpisu kupní smlouvy zájemce zaplatí 50% kupní ceny, zbytek bude splácet majiteli podle předem dohodnutých podmínek. Po zaplacení bude vlastnické právo převedeno na kupujícího, vše bude právně ošetřeno . Pokud hledáte soukromí, chcete si užívat ticho a klid přírody, pak je tato nabídka určená právě vám. Rádi vás přivítáme na prohlídce, kterou si můžete domluvit u makléřky A.Osladilové.

Cena: 1.090.000,- Kč

Doba prodeje: 5/2023