CHATA ŠTĚNOVICKÝ BOREK

Stav: Aktivní

Pro milovníky přírody s minimem sousedů máme připravenou pěknou zděnou chatu v chatové oblasti, v těsné blízkosti obce Štěnovický Borek, v katastru obce Nebílovy.

Chata je zděná, přízemní. V její blízkosti teče potůček, který poskytuje chatu užitkovou vodu, napojenou do chaty. V zádveří je kuchyňský kout s tekoucí užitkovou vodou a se sporákem na propanbutan, v obývacím pokoji jsou malá krbová kamna, v jedné ložnici je palanda, ve druhé ložnici 2 postele, nově zřízená toaleta se splachovacím WC a umyvadlem. Koupelna s rohovou vanou a elektrickým bojlerem má zvláštní vchod z boku chaty. Veškeré zařízení včetně televizoru je součástí prodeje. Internetové připojení funguje.

Velká chatová oblast má kolem 70 chat a všechny jsou postavené na pozemku jednoho vlastníka, který má s chataři uzavřené nájemní smlouvy na dobu neurčitou, roční poplatek 3500 Kč. Se souhlasem vlastníka pozemku je užíván pozemek okolo chaty zhruba o velikosti 400m2.

V těsné blízkosti je pouze jedna chata, kterou její majitel navštěvuje občas. Pokud hledáte soukromí , chcete si užívat ticho a klid přírody, pak je tato nabídka určená možná právě vám. Rádi vás přivítáme na prohlídce, kterou si můžete domluvit u makléřky Aleny Osladilové.

Cena: 1.420.000,- Kč

Doba prodeje: 5/2022