získejte 15.000 za tip na prodávajícího

GARÁŽOVÉ STÁNÍ V PRAZE NA ŽIŽKOVĚ   

Stav: Rezervováno

Už Vás nebaví večer objíždět několik bloků než zaparkujete? Máte drahé či cenné auto a chcete jej uchránit před vandaly a nenechavci? Ukradli Vám už někdy zaparkované auto před domem?

Pořiďte si kryté parkovací místo v garážích bytovému domu na adrese Chelčického 584/13 v Praze na Žižkově. Parkovací místo je vyhrazené v zakladači a není vhodné pro větší auta typu SUV či MPV. Vjezd do garáží je řešen vraty na dálkové ovládání.

Pokud máte více vozidel, nebo máte kamaráda či kolegu, který by parkovací místo také využil, je možné přikoupit druhé parkovací místo za zvýhodněnou cenu 799.000,- Kč. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, lze koupit parkovací místo na splátky (individuálně řešeno) a nebo zajistit hypotéku.

Taktéž je možné si parkovací místo pronajmout za 2.990,- Kč měsíčně, nebo 29.900,- při platbě na rok. Pokud Vás nabídka parkovacího místa zaujala, jsme Vám k dispozici pro dotazy či konzultaci. Pokud víte o někomu, komu by se dobré parkování na Žižkově hodilo, budeme rádi za sdílení a rádi se odměníme.

Cena: 849.000,-

Doba prodeje: 5/2023