získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+1 - PLZEŇ, KOTEROVSKÁ

Stav: REZERVACE

Jedinečná příležitost k vytvoření domova podle Vašich snů!

Vítejte na Koterovské ulici, kde se nachází byt, který čeká na svou novou kapitolu. Tento byt o dispozici 2+1 a výměře 62,5 m² se nachází ve 3. patře zděného bytového domu ze 60. let a nabízí skvělý potenciál pro rekonstrukci. Přístup do bytu je po velmi pohodlném širokém schodišti, výtah zde však nenajdete. Okna bytu jsou orientována jak do ulice tak do vnitrobloku, tedy na SV a JZ. Dálkové vytápění zabezpečí minimum starostí s povinnými revizemi komína a kotle.

Původní stav bytu je jako čisté plátno, připravené na Váš osobní dotek a kreativní nápady. Obývací pokoj, prostorná kuchyně, pohodlná ložnice samostatná toaleta a koupelna čekají na to, aby se staly místem, kde se budete cítit jako doma. Byt má již vyměněná okna za nová plastová, takže rekonstruovat budete jen vnitřní prostor. Kromě úložných prostor přímo v bytu je k dispozici také sklep, který poskytuje další úložný prostor pro Vaše věci.

Lokalita a okolí:

Proč právě tento byt? Tento byt je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí vytvořit svůj domov přesně podle svých představ. Máte jedinečnou možnost zrekonstruovat a zařídit si interiér podle sebe. Původní stav bytu nabízí neomezené možnosti pro Vaši kreativitu. Vyberte si materiály, barvy a vybavení, které Vám nejvíce vyhovují.

Investiční příležitost: Pro ty, kteří hledají investiční příležitost, nabízí tento byt skvělý potenciál. Rekonstrukce bytu může významně zvýšit jeho hodnotu a učinit ho atraktivním jak pro budoucí nájemníky, tak pro kupující. S ohledem na výhodnou lokalitu a dostupnost veškerých služeb a dopravy je tento byt ideální pro dlouhodobé investice.

Pro více informací a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Přijďte se podívat a zjistěte, jak by mohl vypadat Váš nový domov. Tento byt na Koterovské ulici je připraven na to, aby se stal místem, kde budete tvořit vzpomínky a prožívat důležité životní okamžiky.

Přijďte a začněte psát nový příběh v tomto kouzelném bytě na Koterovské ulici. Těšíme se na Vás!

Byt je možné financovat hypotékou, kdy například při 20% podílu hotovosti (700 tis. Kč) zaplatíte měsíčně  kolem 13,5 tis. Kč při splatnosti 30 let. A to se Vám ještě skoro 20 tis. Kč za rok vrátí jako přeplatek na dani z příjmu. Jakoukoliv kalkulaci Vám rádi přirozeně připravíme a s hypotékou rádi pomůžeme.

Průkaz energetické náročnosti bude doplněn.

Cena: 3.490.000,- Kč

Doba prodeje: 6/2024