získejte 15.000 za tip na prodávajícího

CHATA NEDALEKO ÚNĚŠOVA 

Stav: Prodáno

Vítejte v této příjemné chatě v klidném prostředí nedaleko Úněšova. Tento rekreační objekt Vám nabízí vše, co potřebujete pro dokonalý únik do přírody. Ze zastavěné plochy 56 m² získáte rozlohu třech podlaží, 1 nadzemního podlaží, podkroví a částečně zapuštěného podzemního podlaží.

Po vstupu do chaty vás přivítá prostorná veranda, ze které vstoupíte do hlavního prostoru - obývacího pokoje. Součástí pokoje je kuchyňský kout s kuchyňskou linkou, a taktéž zde najdete vstup do koupelny s toaletou a umyvadlem.

Z pokoje, se schodištěm dostanete do podkroví. To Vás přivede do prostorné místnosti sloužící jako ložnice. Okna ložnice Vám přinesou krásný výhled do uklidňující zeleně. Stačí po probuzení jen vykouknout, ohřát se slunečními paprsky, nasát čerstvý vzduch a vyslechnout si zpěv místního ptactva :-).

Částečně zapuštěné podzemní podlaží chaty nabízí prostor pro různé aktivity či využití. Můžete ho využít jako úložný prostor pro sezónní vybavení, posilovnu nebo dílnu pro vaše kreativní projekty. Tato flexibilita umožňuje přizpůsobit suterén dle vašich individuálních potřeb. Aktuálně slouží jako úložný prostor pro různé vybavení a dílna pro fandu kutilství.

Chatu obklopuje udržovaná zahrada, která tvoří ideální prostředí pro odpočinek a venkovní činnosti. I přes nevelikou rozlohu - 329 m² nabízí řadu zákoutí k různým aktivitám. Na zahradě se nachází přístřešek soužící pro úschovu palivového dřeva, nicméně dřívější využití bylo jako přístřešek pro auto. Pro příznivce zahradničení jsou zde připravené i záhony pro pěstování zeleniny či květin.U ohniště můžete trávit romantické večery s rodinou a přáteli, grilovat pochoutky a těšit se na nezapomenutelné chvíle pod širým nebem. Pergola ve stavu těsně před dokončením nabízí příležitost upravit venkovní prostor dle vašich představ a vytvořit si vlastní příjemný koutek. Poskytne dostatek prostoru pro venkovní posezení při nepříznivém počasí, ale i ochranu před horkými slunečními paprsky.

Chata je situována v blízkosti krásné přírody a zelených lesů, které lákají k procházkám, cyklistickým výletům a objevování nových míst. A asi jen 100 m od chaty máte k dispozici velký rybník pro vodní hrátky, takže ušetříte za bazén :-).

Naši chatu najdete přibližně 1-2 km od Úněšova, který leží přímo na hlavním tahu Plzeň - Karlovy Vary, a to nějakých 1/4 hodiny od Plzně. Dostupnost tedy z nebo do krajského města je velmi dobrá. V Úněšově najdete i autobusovou zastávku, takže tahle nabídka zaujme i i neřidiče :-).

Pokud hledáte klidné a příjemné místo pro relaxaci a odpočinek od dennodenního frmolu, tato chatka u Úněšova je pro vás ideální volbou. Nechte se okouzlit atmosférou krásného prostředí a vychutnejte si pohodový pobyt v srdci přírody. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku tohoto zajímavého objektu.

Cena: 1.490.000,- Kč

Doba prodeje: 5/23