získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RESTAURACE U KARLŮ 

Stav: Prodáno

Chcete podnikat v pohostinství? Láká Vás práce v gastru, nechcete začínat od nuly a ocenili byste zavedený podnik? Nebo již restauraci máte a přemýšlíte o rozšíření svého byznysu?

Máme pro Vás k převzetí provoz a pronájem příjemné plzeňské restaurace U Karlů. Současný majitel odchází do důchodu a přenechává restauraci s kompletním vybavením a možností převzít i většinu současného personálu, takže lze pokračovat v provozu bez přerušení.

Restaurace o kapacitě 50 míst a zázemí kuchyně se rozprostírá v rámci celého přízemí činžovního domu na adrese Sušická 163/31 v Plzni. Další prostory (převáženě skladovací) pak restaurace využívá v celém suterénu. Celková plocha všech využitelných ploch je 208 m2. 

Restaurace fungovala i po dobu lockdownu s minimálním vlivem na ekonomiku provozu. Vážným zájemcům předložíme přirozeně k nahlédnutí a prostudování účetní dokumentaci za posledních několik let - průměrné roční tržby se pohybovaly nad 3 mil. Kč (právě i v době lockdownu).

Měsíční náklady na provoz restaurace čítají pronájem prostor - 20 tis. Kč, plyn 5 tis. Kč, elektro 7 tis. Kč, voda 2 tis. Kč. Další náklady jsou již více závislé na rozsahu provozu (mzdy, suroviny, zboží apod.). Restaurace funguje v kratší provozní době a to jen v pracovní dny 9:30 - 14:00 hod s primárním zaměřením na obědy. To v sobě skrývá potenciál rozšíření provozní doby na odpolední, večerní časy a víkendy. Tím provoz restaurace zefektivnit a zvýšit významně příjmovou stránku.

Doporučuji restauraci navštívit a dát si oběd, ať víte co budete kupovat :-)

Cena: 790.000,- + zásoby vyčíslené ke dni předání

Doba prodeje: 9/2021