získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+1 - PLZEŇ, ALEŠOVA

Stav: Aktivní

Prodej prostorného bytu 3+1 v secesním objektu v Plzni na Borech.

Pokud patříte mezi náročnější klienty, kteří hledají nevšední byt a umí ocenit genius loci secesního objektu, potom jste tu správně. Krásných velkých bytů s vysokými stropy v historické zástavbě je jako šafránu, a proto si nenechte ujít tuto jedinečnou příležitost.

Nabízíme ke koupi exkluzivní, prostorný a vzdušný byt ve zděném secesním domě v ulici Alešova, v Plzni - Bory. Byt o dispozici 3+1 je veliký 121 m2 a je situovaný ve 3. nadzemním podlaží (2.patro) objektu. Tento byt vyniká prostornými pokoji s vysokými stropy a důmyslnými úložnými prostory. Okna v bytě jsou orientována směrem do ulice, na jižní stranu. V kuchyni s jídelním koutem a v obývacím pokoji jsou okna situována ve vystupujících arkýřích a krásně tak utváří zázemí pro stolování a posezení. Stejně jako tomu bývalo v dobách minulých.

Byt nabízí krásné prostorné pokoje, které díky svému uspořádání tvoří velmi promyšleně řešený prostor s dostatečným soukromým. Je kompletně vybavený a vkusně zařízený nábytkem. Stačí se tak rovnou nastěhovat. Byt byl cca před 10 lety kompletně zrekonstruován, včetně rozvodů (vody, elektřiny, plynu a odpadního potrubí) v rámci celé bytové jednotky. Byt sestává z prostorné chodby, ze které se vstupuje na samostatné WC, do koupelny, do pokoje/ložnice č.1, do kuchyně s jídelním koutem a do obývacího pokoje. Z obývacího pokoje lze dále vstoupit do prostorné komory s úložnými prostory a také do druhého pokoje/ložnice č.2. V pokoji/ložnici č. 1 je dřevěná podlaha, v obývacím pokoji a pokoji/ložnici č.2 je na dřevěné podlaze položen koberec. V ostatních místnostech (chodba, kuchyně, koupelna a toaleta) je na podlaze dlažba.

Byt je vytápěn lokálním plynovým kotlem, umístěným v chodbě bytové jednotky.

Vhodnost bytu:

  • Bydlení: Je ideální jak pro rodinu hledající svůj vlastní domov. Tak pro páry či jednotlivce, kteří ocení velkorysý prostor, který byt jednoznačně nabízí. Lze se rovnou nastěhovat a byt si doladit dle vlastních představ.

Dům prošel revitalizací a společné prostory jsou ve velmi hezkém stavu, který podtrhuje dobu výstavby objektu. Dům má vyměněná okna za plastová s izolačním dvojsklem. Stoupací potrubí v rámci celého domu je kompletně vyměněno.

Náklady na zálohy činí: 3.700 Kč (z toho 2.900 Kč do Fondu oprav). Dále se platí také zálohy na elektřinu (1.000 Kč) a plyn (2.000 Kč). Zálohy jsou aktuálně nastaveny na 1 osobu.

Průkaz energetické náročnosti bude doplněn.

Lokalita:

  • Okolí: Secesní dům se nachází ve vyhledávané části města s dobrou dostupností veškeré občanské vybavenosti, která je situována v bezprostředním okolí domu. Přímo naproti domu se nachází Pekařství U mlsného anděla. V blízkosti je i mnoho obchodů, restaurací a kaváren. V blízkosti je též Mateřská škola a Základní škola. V blízkosti je také poliklinika, Fakultní nemocnice Plzeň - Bory a Stomatologická klinika
  • Veřejná doprava: V blízkosti se nachází zastávky veřejné dopravy, konkrétně trolejbusů, tramvají a autobusů, což umožňuje snadnou a rychlou dostupnost do blízkého centra města a dalších částí. Ve vzdálenosti cca 600 m je situována také železniční zastávka Plzeň.

Pokud máte zájem o tento byt, neváhejte se na nás obrátit pro více informací nebo domluvení prohlídky. Těšíme se na Vaši zprávu a budeme rádi, když Vám pomůžeme s Vaším výběrem nového domova.

Pro zájemce o financování hypotékou rádi pomůžeme s vyřízením. Například při splatnosti 30 let vychází splátka 26.400,- Kč měsíčně, a to při zapojení 1,2 mil. Kč hotovosti. 

Cena: 5.950.000,- Kč

Doba prodeje: 10/2023