BYT 4+1 - Holoubkov

Stav: Aktivní

Rádi bychom vám představili velmi zajímavou příležitost - byt o dispozici 4+1, v kompletně zrekonstruovaném panelovém domě v obci Holoubkov. Tento byt je ideální pro rodiny s dětmi a domácími mazlíčky, nebo pro ty, kteří hledají klid a pohodlí v blízkosti přírody.

Byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží domu (3. patro), a jedná se též o poslední podlaží v domě. Vzhledem k celkovému počtu nadzemních podlaží není v domě výtah. Byt o výměře 75 m2 sestává z obývacího pokoje, ložnice, 2 pokojů, kuchyně, chodby a samostatné koupelny s vanou a samostatného WC. K bytu náleží též zasklená lodžie. Byt je v původním stavu, tedy včetně umakartového jádra. Je částečně vybavený nábytkem a spotřebiči. Stávající stav novým majitelům nabízí provedení rekonstrukce dle svých představ. Byt lze samozřejmě užívat i ve stávajícím stavu.

K bytu náleží prostorná sklepní kóje, která je umístěna v podzemním podlaží. V tomto podlaží se též nachází plynová kotelna, která vytápí panelový domům se 2 vchody. Na plyn je v bytě též plynový sporák. Dům je připojen k veřejné kanalizaci a voda je do objektu přivedena prostřednictvím vodovodu. Elektřina je v domě samozřejmě také.

Rekonstrukce panelového domu byla provedena s cílem poskytnout maximální komfort a bezpečnost obyvatelům. Byla vyměněna všechna okna a vstupní dveře (za nová plastová), veškeré stoupací potrubí v domě, a stejně tak byl dům kompletně zateplen, došlo též k výměně střešního pláště a k rekonstrukci a zasklení všech lodžií. Provedením kompletní rekonstrukce panelového domu se výrazně vylepšili podmínky energetické náročnosti budovy a došlo tak k výraznému navýšení komfortu bydlení.

Holoubkov je obec, která je ze třech stran obklopena lesy a bohatou přírodou. Pouze pár metrů od domu se nachází stezka vedoucí na vrchol Malého Vydřiducha a Vydřiducha. Místo je tak strategické pro milovníky přírody a nabízí vynikající kvalitu života. V obci jsou také 2 rybníky a 2 studánky. Občanská vybavenost v obci nabízí svým obyvatelům obchody, poštu, zdravotní středisko, lékárnu, mateřskou školu, základní školu a restaurace. Co nenajdete zde, naleznete v nedalekých Rokycanech. Velkou výhodou je strategické umístění Holoubkova, za cca 3 min jízdy autem jste na dálnici D5, Rokycany jsou vzdáleny 9 km, Plzeň 30 km a Praha 70 km. V obci je též vlakové nádraží a funguje zde autobusová doprava. Nedaleko se nachází též unikátní vesnice Dobřív, která vyniká svou podbrdskou lidovou architekturou a unikátním vodním Hamrem.

Tento byt je skvělou investicí, která vám poskytne vynikající kvalitu života a příležitost stát se součástí krásného a udržovaného okolí. Proto neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve, abyste si mohli prohlédnout tento úžasný byt a uvědomit si, jaký může být život v Holoubkově.

Průkaz energetické náročnosti bude doplněn.

Cena: 3.150.000,- Kč

Doba prodeje: 1/2023