získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 4+1 - Holoubkov

Stav: Prodáno

Máte rádi přírodu a klidné procházky? Pak je tento byt v obci Holoubkov právě pro vás! Tato klidná a malebná obec, nacházející se na okraji Brd, nabízí ideální spojení krásné přírody, přátelské atmosféry, pohody maloměstského života a dostupnosti veškerých potřebných služeb přímo v obci, anebo v nedalekých Rokycanech (9 minut jízdy autem). Tato obec je velmi strategická díky své poloze, kdy na dálnici D5 jste cca za 3 minuty. V Plzni jste pak za 23 minut a na Zličíně za 34 minut.

Byt se nachází v kompletně zrekonstruovaném panelovém domě. Byt o dispozici 4+1 a užitné ploše 81,71 m2 (z toho výměra bytu 74,69 m2, lodžie 4,38 m2, sklepu 2,64 m2) je částečně vybavený. Ačkoliv je byt samotný v původním stavu, tak jeho stav je velmi dobrý a lze se rovnou nastěhovat a začít tak užívat svůj nový domov. Pokud byste však měli vlastní vizi útulného domova, nabízí se též rekonstrukce bytu podle svých představ a vytvořit si tak zde ideální místo pro Váš životní styl. Byt sestává z obývacího pokoje, ložnice, 2 pokojů, kuchyně, chodby a samostatné koupelny s vanou a samostatného WC. K bytu náleží též nově zasklená lodžie s nově provedeným odizolováním a novou pochází dlažbou.

Byt je situován ve 3. patře (4. nadzemní podlaží). A je situován pod střechou objektu, která prošla v rámci rekonstrukce domu také stavebními úpravami a je nově realizována. V rámci celého objektu došlo k výměně oken za nová plastová, došlo také k zateplení celého objektu a realizaci zcela nové fasády. Lodžie v objektu byly nově odizolovány, vydlážděny a zaskleny. Veškeré stoupací potrubí v rámci domu bylo též zcela vyměněno. Společné prostory též v rámci rekonstrukce nezůstaly opomenuty. V podzemním podlaží se nachází plynová kotelna, která vytápí panelový domům se 2 vchody. Na plyn je v bytě též plynový sporák. Dům je připojen k veřejné kanalizaci a voda je do objektu přivedena prostřednictvím vodovodu. Elektřina je v domě samozřejmě také. Provedením kompletní rekonstrukce panelového domu se výrazně vylepšili podmínky energetické náročnosti budovy a došlo tak k výraznému navýšení komfortu bydlení.

Holoubkov je obec, která je ze třech stran obklopena lesy a bohatou přírodou. Pouze pár metrů od domu se nachází stezka vedoucí na vrchol Malého Vydřiducha a Vydřiducha. Místo je tak strategické pro milovníky přírody a nabízí vynikající kvalitu života. V obci jsou také 2 rybníky a 2 studánky. Občanská vybavenost v obci nabízí svým obyvatelům obchody, poštu, zdravotní středisko, lékárnu, mateřskou školu, základní školu a restaurace. Co nenajdete zde, naleznete v nedalekých Rokycanech. V obci je též vlakové nádraží a funguje zde autobusová doprava. Nedaleko se nachází též unikátní vesnice Dobřív, která vyniká svou podbrdskou lidovou architekturou a unikátním vodním Hamrem.

Pokud hledáte bydlení s klidem a přírodou, avšak s rychlou dostupností do města, je tento byt v obci Holoubkov tím pravým pro vás. Kontaktujte nás a domluvte si prohlídku tohoto úžasného bytu ještě dnes!

Se zajištěním financováním Vám rádi zdarma pomůžeme.

K objektu je zpracován Průkaz energetické náročnosti a objekt spadá do klasifikační třídy C.

Svět ani život není černobílý, naopak je pestrobarevný, a stejně tak je tomu i v tomto bytě.

A zde něco málo o barvách a jejich vlivu na člověka (living.cz):

Hnědá

- pěkná a zemitá barvička spojující se s půdou, dřevem a zemí ve všech svých odstínech. Krásně souzní s přírodou, působí pohodově až hřejivě, dodává pocit jistoty a bezpečí. V interiéru si pohrajte s její jemnou a spíše tlumenu podobou. Příliš tmavá je na prostor hodně "silná", i když jako barva solitéru se osvědčila výborně. Domov laděný do jemných hnědých odstínů je klidným azylem pro každého. Hnědá je jemně elegantní, proto se krásně doplňuje především s oranžovou a žlutou, nebo světle modrou a béžovou. Je to barva něhy, tichosti, solidnosti a realistického náhledu na život. Dodává domovu jistotu a útulnost.

Zelená

– je přírodní a svěží barvou podněcující pocity naděje, klidu a rovnováhy. Působí pohodově spolu se žlutými, hnědými a překvapivě i modrými, černými a šedými odstíny. Nebo jemnými pastelovými odstíny jako lila a meruňková. Je symbolem přírody, harmonie a klidu. Je barvou podporující regeneraci a rozvoj nového života. Světlý odstín je jarní a přátelský, tmavší barva je klidnější a jakoby komfortnější.

Fialová

– krásná a královská barva podněcující kreativitu, flexibilitu, moudrost a intuici. Je barvou šestého smyslu a tajemna. Tato mystická barva je spojením červené a modré. Je to určitě barva do každého interiéru, kde podpoří jeho kouzlo a atmosféru. Vyčaruje pohodu a útulné prostředí s puncem jedinečnosti.

Žlutá

– je veskrze veselá, živá, pozitivně laděná a uvolňující barvička. Je barvou slunce, květů a radosti. Patří k těm oblíbencům v interiéru k vyladění do příjemných a veselých odstínů domova. Umí podpořit pozitivně psychiku, vyvolat pohodu a harmonii. Na zeď se hodí ve světlém a jemném odstínu, na doplňky a solitéry naopak ve své živé a syté podobě.

Červená

– je barvou symbolizující lásku, vášeň, energii, ale i násilí a krev. Je to barva aktivní, pro soběstačné a sebevědomé osoby.

A pokud preferujete jemnější odstínu, pak nic nebrání k přemalování bytu k obrazu svému, tak abyste se zde cítili dobře..

Cena: 2.950.000,- Kč

Doba prodeje: 8/2023