získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM K REKONSTRUKCI V BLOVICÍCH

Stav: Prodáno

Pokud hledáte nemovitost k rekonstrukci v blízkosti krajského města Plzně, máme pro vás připraven starší rodinný domek se zahradou ve městě Blovice. Ačkoliv je dům situován v klidnější části města, přesto je situován nedaleko centrální části města. 

Dům je napojen na kanalizaci, plyn a elektriku. Voda se čerpá z vlastní studny. Dispozičně je řešen jako 2+1 s koupelnou a WC, v suterenu je malý sklep a garáž, která je přístupná ze zahrady bočním vjezdem z ulice. V podkroví je volný půdní prostor, který je možné využít k rozšíření o další obytné místnosti. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Dům je ve stavu před rekonstrukcí. Na pozemku je krytý přístřešek pro venkovní posezení a kůlna. Zastavitelná plocha je 195 m2, zastavěná plocha je 89 m2, zahrada má 614m 2. Na domě nevázne žádné zástavní právo. V dolní části zahrady za plotem protéká úzký potůček. Celý pozemek je oplocen. Přístup k domu je bezproblémový po zpevněné obecní komunikaci. 

V okolí je zástavba rodinných domů se zahradami. V Blovicích se nachází veškerá občanská vybavenost (obchody, pošta, banky, zdravotní středisko, bazén,mateřská a základní škola, gymnázium, kulturní dům s městskou knihovnou, Dům dětí a mládeže, základní umělecká škola, sportoviště, přírodní biotop). Obchodní centrum Olympie u sjezdu z dálnice směr Rozvadov - Praha je vzdáleno 19 km. Velmi dobrá dopravní dostupnost a dojezdová vzdálenost do krajského města Plzně je nespornou výhodou obce Blovice. V neposlední řadě krásné lesnaté okolí a čisté prostředí Blovic potěší milovníky přírody. V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku domu neváhejte kontaktovat makléřku.

Pro zájemce můžeme zprostředkovat hypotéku u kterékoliv banky.

PENB není vyžadován.

Rezervační záloha 150 000,- Kč.

Cena: 2.490.000,- Kč

Doba prodeje: 6/23