získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+1 - KLATOVY, ROZVOJ

Stav: Prodáno

Klatovy jsou druhým největším městem v Plzeňském kraji. V části Plánického předměstí (Klatovy V.) je v ulici Rozvoj k dispozici velmi pěkný a vybavený byt o dispozici 2+1 (chytrým rozmístěním nábytku z něho předchozí majitel vybudoval optické 3+KK). Byt se nachází cca 800 m od Náměstí Míru a příjemnou procházkou jste za 10 min přímo na náměstí. Klatovy nabízí veškerou občanskou vybavenost a taktéž svou strategickou polohou uspokojí i milovníky Šumavy, neboť jsou jednou z bran Šumavského národního parku.

Byt je situován ve vyvýšeném 1.NP menšího zděného bytového domu (díky vyvýšenému podlaží Vám nikdo do oken koukat nebude :-)), má výměru 56 m² a patří k němu cca 2 m² velký zděný sklep. Parkování je možné přímo před domem.

V bytě jsou vnitřní i venkovní rolety a světla v bytě je možné ovládat dálkovým ovládáním. Jedná se o velmi hezký a vkusně zařízený byt.

Obývací pokoj a kuchyně s ložnicí jsou orientovány na jihovýchod a dětský pokoj a sociální zařízení jsou orientovány na severozápad.

Byt je vhodný pro pár nebo mladou rodinu. Veškeré vybavení nábytkem a kuchyňskými spotřebiči, je součástí kupní ceny, takže je byt i vhodnou investicí, neb dle našeho názoru nabízí solidní poměr cena/výkon a tím i zajímavý výnos z nájmu.

Předpis poplatků vč. služeb činí 3.900,- Kč a zálohy na elektřinu jsou ve výši 1.000,- Kč. Vytápění je dálkové. Plyn je do objektu přiveden, ale v tomto konkrétním bytě využívaný není.


Cena: 3.290.000,- Kč

Doba prodeje: 8/2022