získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM TŘEMOŠNÁ

Stav: Prodáno

Obec Třemošná je velmi oblíbená díky své dostupnosti zhruba 7 minut do krajského města Plzně. V klidné lokalitě na okraji obce se nachází starší řadový domek o dispozici 6+KK, pro který hledáme nového majitele.

Dům má ohrazenou předzahrádku 93 m2, zastavěnou plochu 154 m2, zahradu 593 m2 a vlastní samostatně stojící garáž s vjezdem na zahradu za domem. Cihlový dům má 70cm tlusté zdivo, je z 1/4 podsklepen, je připojen na plyn, elektriku i kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem a tepelným čerpadlem.

Přízemí domu protíná uprostřed velmi prostorná předsíň, z níž vedou napravo vchody do 2 samostatných pokojů, nalevo byla zbourána příčka mezi dvěma místnostmi a vzniknul krásný velký prostor pro obývací pokoj a kuchyni. Za kuchyňskou linkou je schovaná malá koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. V přízemí domu se nachází i samostatné WC.

Do patra vede široké schodiště. Z menší předsíně ve tvaru obdélníka je přímo proti schodišti jeden pokoj, vedle něj nalevo koupelna s nepoužívanou vanou a lázeňskými kamny, naproti je vchod do dvou pokojů, které jsou průchozí. Kromě pokojů jsou zde i dvě půdy, které lze předělat na další min. 2 prostorné pokoje.

Dům je jinak v původním, ale zachovalém stavu, skýtá ideální možnost zkombinování podnikání s vlastním bydlením, bydlení pro vícečetnou rodinu a pod.

Obec Třemošná má veškerou občanskou vybavenost.Pro zájemce jsme schopni zprostředkovat financování hypotečním úvěrem. Energetická náročnost tř. G. 

Cena: 4.900.000,- Kč 

Doba prodeje: 1/2023 -