získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 2+1 - MIROVICE

Stav: Aktivní

Prodáváme útulný byt v revitalizovaném panelovém domě v malebném jihočeském městě Mirovice v údolí říčky Skalice. Byt je situován v krajní a klidné části města Mirovice a přesto nedaleko centrální části Mirovic. Tento byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v příjemném prostředí a také dokáží ocenit blízkost vodní nádrže Orlík. Byt lze pojmout i jako výbornou investiční příležitost - v současné době je pronajatý. Ke zvážení jsou tedy obě varianty.

Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží domu (1. patro), z celkového počtu 5 podlaží. Byt o dispozici 2+1, a výměře 61,60 m2, má také balkon o výměře 2,8 m2, který je orientovaný na jižní stranu a sklepní kóji o ploše 1,25 m2, ta je situována v prvním nadzemním podlaží (přízemí).

Byt je kompletně vybavený a stačí se jen nastěhovat. Skládá se ze samostatného prostorného obývacího pokoje s přístupem na balkon, samostatného kuchyňského prostoru, ložnice, chodby, komory a koupelny s toaletou. Kuchyňský prostor je vybaven veškerými potřebnými spotřebiči (lednice, mrazák, elektrická trouba s indukční deskou, kávovar) a nabízí dostatek místa pro pohodlnou přípravu pokrmů. Ložnice poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci. Velká okna zajišťují dostatek denního světla a výhled na okolní krajinu dodává bytu příjemnou atmosféru.

Byt prošel v průběhu času stavebními úpravami, má zděné jádro, a v některých místech jsou i nové omítky a rozvody elektřiny. Rozvody vody se měnily společně s odstraněním původního jádra. V ložnici a obývacím pokoji je dřevěná plovoucí podlaha. V chodbě, koupelně a kuchyni je dlažba.

Vytápění je zajištěno prostřednictvím ústředního topení (v domě je plynová kotelna). Dům je připojen k veřejné kanalizaci a voda je do objektu přivedena prostřednictvím vodovodu. Elektřina je v domě samozřejmě také. Dům prošel celkovou revitalizací, kdy byl zateplen a opatřen novou fasádou, dále byla vyměněna okna za plastová, taktéž došlo k výměně stoupacího potrubí v objektu a k fasádě byly přibudovány závěsné samonosné balkony s trapézovou výplní.

Město Mirovice leží v Jihočeském kraji (okresu Písek) v údolí řeky Skalice, která pramení v pohoří Brdy a po soutoku s Lomnicí se mění v pravý přítok Otavy nedaleko hradu Zvíkov. Svou polohou je město velmi strategicky situováno, v Příbrami jste autem za 25 minut, v Písku (okresním městě) jste za 33 minut a v centru Prahy za 1 hodinu a 11 minut a po vybudování dálnice se cesta do Prahy ještě výrazně zrychlí. V Mirovicích funguje autobusová a železniční doprava.

Velkým bonusem je nedaleká vodní nádrž Orlík, s majestátním zámkem Orík nad Vltavou. Vedle vodní nádrže, která nabízí mnoho vyžití je lákavá též přilehlá příroda a zeleň. Milovníci historie a krásné přírody jistě ocení i hrad Zvíkov a okolí. Okolí nabízí široké možnosti pro aktivní odpočinek, jako je turistika, cykloturistika, vodní sporty na nedaleké vodní nádrži Orlík a mnoho dalšího. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, škol a restaurací.

Nabízíme vám skvělou příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu v krásném prostředí Mirovic. Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme prohlídku.

Průkaz energetické náročnosti bude doplněn.

Cena: 2.400.000,- Kč

Doba prodeje: 3/2024