získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM - NÁKLOV U LÍŠŤAN

Stav: Prodáno

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji částečně rekonstruovaný rodinný dům 4+1 a výminek 2+1 v krásné, tiché a čisté lokalitě malé vesničky Náklov u Líšťan. Zastavěná plocha domu je 165m2, užitná 300m2, výminek má zastavěnou plochu 201m2, užitnou 80m2, stodola má 380m2, dvůr je velký 805m2 a zahrada za stodolou má 1551m2. Dům je zhruba z 1/4 podsklepen, je v něm umístěn kotel na tuhá paliva, rozvody k radiátorům jsou rozvedeny po celém domě. Dům je připojen na obecní vodu i na vodu z vlastní studny. Odpad je řešen jímkou - cisternou, která je na dvoře zabudovaná do země. Okna jsou z venku původní dřevěná, zevnitř jsou vyměněna za plastová. V přízemí je kuchyně bez kuchyňské linky, koupelna s vanou a toaletou, velký pokoj s kachlovými kamny, z něhož je přímý vstup na dvorek novými plastovými dveřmi. V 1. patře jsou dva samostatné pokoje, koupelna s rohovou vanou, dva sprchové kouty a tři toalety. Celé patro je převážně obloženo dřevem. Z chodby v patře vedou dřevěné schody jak do přízemí, tak na půdu. V domě probíhá rekonstrukce.
Naproti domu je starý domek, tzv. výminek. Je rovněž napojen na vodu i odpad, má dva samostatné pokoje, malou kuchyňku a koupelnu s vanou a toaletou, je částečně podsklepený. V zadní části domku je bývalý chlívek a odkrytý prostor pro posezení. Nad domkem je velmi prostorná půda. Topení je řešeno kamny na tuhé palivo. Domek je vhodný k rekonstrukci. V zadní části dvorku je dětský koutek s pískovištěm a houpačkami a dva velké skleníky na pěstování zeleniny. Obrovská stodola s posuvnými vraty o ploše 380m2 je ve velmi dobrém stavu a skýtá mnoho možností i pro případné podnikání. Zhruba z 1/4 je podsklepená. Za stodolou je velká zahrada, na ni je možný přístup i z komunikace vedoucí do vesničky. V rohu zahrady je přístřešek pro chov slepic.
Nemovitost nabízí naprosté soukromí v nádherné malé vesničce 800m od Líšťan, kde je pošta, základní škola, obecní úřad, potraviny i obecní knihovna, 10km od Města Touškova a 20km od krajského města Plzně. Je velmi vhodná pro rodinu s dětmi, pro podnikání, pro chov zvířat i pěstování zeleniny a ovoce.
Energetická náročnost budovy G- nehospodárná, uvádíme do doby zpracování PENB.
Pokud hledáte nemovitost k novému bydlení, přijďte si dům nezávazně prohlédnout. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám v případě vašeho požadavku doporučíme optimální financování nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.
Rezervační záloha 200 000,- Kč


Cena: 2.790.000,- Kč

Doba prodeje: 2-4/2019