získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 3+1 - BŘEZNICE

Stav: REZERVACE

Prodáváme útulný byt panelovém domě z roku 2000, který se nachází v malebném středočeském městě Březnice v údolí říčky Skalice. Byt je situován v klidné části města Březnice a přesto nedaleko centrální části Březnice. Tento byt představuje skvělou příležitost pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v příjemném prostředí a také dokáží ocenit blízkost vodní nádrže Orlík, CHKO Brdy či města Příbram. Byt lze pojmout i jako výbornou investiční příležitost - k pronájmu. Ke zvážení jsou tedy obě varianty.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí domu (1. nadzemní podlaží), z celkového počtu 5 podlaží (4 nadzemní a 1 podzemní). Byt o dispozici 3+1, a výměře 61,98m2, má také lodžii o výměře 6,96 m2, která je orientována na jižní stranu. K bytu náleží také sklep (o velikosti cca 2,7 m2), který je situovaný v 1. podzemním podlaží, a komora (o velikosti cca 1,86 m2), která je situována stejném podlaží jako byt.  Byt má okna orientována na jižní stranu (obývací pokoj, kuchyně) a na severní stranu (ložnice, pokoj).

Byt je kompletně vybavený, útulný, a stačí se jen nastěhovat. Skládá se ze samostatného prostorného obývacího pokoje s přístupem na lodžii, samostatného kuchyňského prostoru, ložnice, pokoje, prostorné chodby, komory, koupelny a samostatné toalety. Kuchyňský prostor je vybaven veškerými potřebnými spotřebiči (lednice, mrazák, elektrická trouba s plotýnkami, digestoř, mikrovlnná trouba) a nabízí dostatek místa pro pohodlnou přípravu pokrmů. Ložnice poskytuje dostatek prostoru pro odpočinek a relaxaci a stejně tak i samostatný pokoj. Velká okna zajišťují dostatek denního světla. Sympatická je prostorná chodba, ze které můžeme vstoupit do všech místností, vyjma kuchyně. Ta je přístupná přes obývací pokoj.

Byt je velmi hezkém a udržovaném stavu. V ložnici a pokoji je koberec. V obývacím pokoji je plovoucí podlaha a na chodbě je lino. V kuchyni je kombinace plovoucí podlahy a v místě jídelního stolu je koberec. V koupelně je dlažba.

Vytápění je zajištěno prostřednictvím ústředního topení (v domě je kotelna). Ohřev vody je zajištěn prostřednictvím bojleru. Dům je díky svému "stáří" ve velmi hezkém a udržovaném stavu. Náklady na služby činí cca 2.000 Kč/měsíc (voda, vytápění,...). Fond oprav činí 1.500,- Kč. Zálohy na elektřinu si nastavuje majitel bytu sám, dle předpokládané spotřeby, přímo u dodavatele.

Město Březnice leží na kraji Středočeského kraje (okresu Příbram) v údolí řeky Skalice, která pramení v pohoří Brdy a po soutoku s Lomnicí se mění v pravý přítok Otavy nedaleko hradu Zvíkov. Svou polohou je město velmi strategicky situováno, v Příbrami jste autem za 20 minut, na okraji Prahy za 45 minut a po vybudování dálnice se cesta do Prahy ještě výrazně zrychlí. V Březnici funguje autobusová a železniční doprava.

Velkým bonusem je lokalita města. Za zmínku rozhodně stojí zámek a zámecká zahrada. Také nedaleká vodní nádrž Orlík, s majestátním zámkem Orlík nad Vltavou. Vedle vodní nádrže, která nabízí mnoho vyžití je lákavá též přilehlá příroda a zeleň. Milovníci historie a krásné přírody jistě ocení i hrad Zvíkov a okolí. Okolí nabízí široké možnosti pro aktivní odpočinek, jako je turistika, cykloturistika, vodní sporty na nedaleké vodní nádrži Orlík a mnoho dalšího. Atraktivní je též blízká CHKO Brdy. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně obchodů, škol, restaurací, pošty, polikliniky.

Nabízíme vám skvělou příležitost stát se majitelem tohoto útulného bytu v Březnici. Pokud máte zájem nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme prohlídku.

Byt je možné financovat hypotékou, kdy například při 20% podílu hotovosti (480 tis. Kč) zaplatíte měsíčně  10,5 tis. Kč při splatnosti 30 let. A to se Vám ještě 15 tis. Kč za rok vrátí jako přeplatek na dani z příjmu. Jakoukoliv kalkulaci Vám rádi přirozeně připravíme a s hypotékou rádi pomůžeme.

Průkaz energetické náročnosti bude doplněn.

Cena: 2.400.000,- Kč

Doba prodeje: 6/2024