získejte 15.000 za tip na prodávajícího

POZEMEK A ZEMĚDĚLSKÁ STAVBA V NOVÝCH MITROVICÍCH


Stav: Aktivní

Hledáte-li ideální prostor pro realizaci svého podnikatelského záměru a bydlení, v klidné a malebné obci obklopené přírodou, máme pro vás skvělou příležitost. Nabízíme k prodeji pozemky o výměře 3120 m2, a zemědělskou budovu s pozemkem o výměře 749 m2, které se nachází v Nových Mitrovicích.

Předmětná zemědělská budova je již za dobou své životnosti a je určena k demolici. Ve stejném místě však lze realizovat budovu novou, která by kopírovala jak půdorysný, tak výškový rozměr budovy stávající. Přilehlé pozemky jsou velkorysé svou velikostí a nabízí tak pestré využití. Je libo zde vybudovat třeba moštárnu? Anebo jinou výrobnu produktů rostlinné, či živočišné výroby? Anebo se zaměřit na chov drobného hospodářského zvířectva? Nápadům a záměrům se meze nekladou. Součástí prodeje je i prodej podílu příjezdové cesty.

Pozemky a budova jsou situovány v bývalém zemědělském areálu. Jejich strategická poloha vám umožní užívat si klidu a soukromí venkova. Některé potřebné služby jsou obsaženy v rámci obce (pošta, obchod, hřiště) a další potřebná občanská vybavenost je v nedalekém Spáleném Poříčí (7 km), či v Blovicích (12 km). Plzeň je vzdálena 30 km a Praha 100 km.

Pozemky a budova jsou v rámci územního plánu v ploše VZ - plochy výroby a skladování, hlavním využitím této plochy je:

  • stavby a zařízení pro chov hospodářského zvířectva,
  • stavby a zařízení pro skladování a úpravu zemědělských plodin a krmiv,

  • stavby a zařízení pro zemědělskou výrobu.

Nabízí se zde samozřejmě možnost změny územního plánu s jiným funkčním využitím.

V obci je obecní vodovod, a tak lze vybudovat vodovodní přípojku. V obci je též plynovod, a tak lze realizovat i plynovodní přípojku. Splašková kanalizace v obci není, a tak je nutné počítat s realizací čističky odpadních vod (ČOV). Připojení elektřiny je též možné.

Nové Mitrovice jsou malebnou obcí s přátelskou atmosférou. Nachází se v nádherné krajině plné zeleně, s možností procházek a relaxace v okolní přírodě. Tato lokalita je ideální pro milovníky venkovského života a těch, kteří hledají únik od shonu města.

Využijte této jedinečné příležitosti a realizujte zde svůj sen a svůj záměr. Přijeďte si prohlédnout tyto pozemky a objevte potenciál, který nabízí pro váš budoucí život.

Cena: 2.200.000,- Kč

Doba prodeje: 5/23