získejte 15.000 za tip na prodávajícího

BYT 4+1 - PLZEŇ, TACHOVSKÁ ULICE

Stav: Prodáno

Městská část Bolevec na severu Plzně je ideálním místem na život pro ty, co mají raději klidnější bydlení a přírodu na dosah. Na úplném konci města, v Tachovské ulici, přesně ve středu mezi konečnými stanicemi tramvají a jen 100 m od Šídlovského rybníka, pro vás máme byt o dispozici 4+1 a velikosti 75 m². Byt se nachází v 9. nadzemním podlaží, z celkových 12, a je přístupný jak po schodišti :-) tak novým výtahem. K bytu patří 5 m² balkon přístupný z jednoho pokoje a v suterénu domu 2 m² zděný sklep (žádná sklepní kóje).

Celý dům je po rekonstrukci, byt je však v původním stavu, nicméně ve stavu velmi pěkném. Všechny pokoje jsou samostatně přístupné a nabízí dostatek soukromí např. při spolubydlení či co-livingu. Původní jádro prošlo úpravami před pár lety, nová koupelna skýtá sprchový kout, umyvadlo se skříňkou a prostor pro pračku. Kuchyňská linka sice již něco pamatuje, zasloužila by si výměnu, slouží však ještě dobře. Nový majitel může začít okamžitě bydlet či byt pronajímat, a nebo provést rekonstrukci bytu v různých stupních rozsahu, je to čistě jen na jeho preferencích.

Měsíční poplatky vč. služeb činí 3.200,- Kč, aktuální zálohy na energie (elektřina a plyn) jsou 1.500,- Kč.

Sháníte-li pěkné bydlení, či jen byt na investici, přijměte pozvání na prohlídku. Nabízí, dle našeho názoru, velmi dobrý poměr cena/výkon a jistě stojí za zařazení do vašeho výběru.

Cena: 3.950.000,- Kč

Doba prodeje: 7-12/2022