získejte 15.000 za tip na prodávajícího

RODINNÝ DŮM V MANTOVĚ 

Stav: Prodáno

V Mantově, jenž je součástí obce Chotěšov, vám zprostředkujeme prodej rodinného domu po rekonstrukci, velmi dobře udržovaný, nově zateplený. Okna mají izolační trojskla a předokenní rolety.

Pozemek o velikosti 639 m2 má zhruba čtvercový tvar. Vlastní dům s dvěma garážemi a přístavkem s letní místností má plochu 270 m2. Sklep je malý, má 10 m2. Zahrada s dvorkem má 327 m2.

V přízemí je kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou a podlahovým vytápěním, obývacím pokojem propojeným s kuchyní posuvnými dveřmi na zakázku, a tři další pokoje. V koupelně je rohová vana, sauna se zabudovaným rádiem, umyvadlo, možnost připojení pračky. Milovníci tepla zde ocení podlahové topení. V přízemí jsou dvě toalety. Technická místnost poskytne majitelům dostatek prostoru pro mrazák, uložení potravin a dalších věcí. Podkroví má samostatný vstup z předsíně po dřevěných schodech, vyrobených na zakázku. Nachází se zde velký pokoj se dvěmi střešními okny, mini kuchyňskou linkou a další samostatnou místností, v níž je vestavěná šatna, celkem o užitné ploše 63 m2. Podlaha je zateplena polystyrenovou drtí.

Podkroví je napojeno na vlastní rozvaděč. Je zde i vstup do zatím volného půdního prostoru s připravenými rozvody na vybudování dalšího obytného prostoru. V současné době zatím slouží jako půda, jeho spodní část jako garáž. Je tedy možné mít po rekonstrukci min. 3 další místnosti a sociální zařízení, a to i s vlastním vchodem ze dvora. Na dům jsou napojeny dvě vedle sebe stojící garáže s automaticky ovládanými vraty a možností přímého vstupu na dvorek. Objekt garáží má nový krov a střešní krytinu stejnou jako dům, měděné okapy. V zadní části jedné z garáží je samostatná místnost sloužící k posezení s přáteli v jakémkoliv počasí. Rozvody vody i elektriky jsou nové. Ve  sklepě (o velikosti 10 m2) je plynový kotel Dakon 18 kW, kombinovaný 200l bojler a vodárna.

V zimě si majitelé dopřávají teplo z krbových kamen v jednom z pokojů, které pohodlně vytopí celé přízemí. Cennosti je možné uschovat v zabudovaném trezoru ve zdi. Na dvorku je zabudovaná nádrž na dešťovou vodu, z níž vedou rozvody po celé zahradě. Dům je napojen na kanalizaci, má vlastní 5m hlubokou studnu, v níž nikdy voda nevyschla, obecní vodovod vede před domem. Připojení internetu je pevnou linkou O2, TV satelit.

Dvorek je částečně krytý proti dešti i slunci. Na jeho zadní části je samostatný vjezd do ulice. Z poloviny dvorek obklopuje dům, z poloviny oplocení porostlé zelení. V přední části je možné postavit bazén, pěstovat zeleninu. V zadní části zahrady je malá cihlová kůlna, v níž majitelé chovají slepice. Koníčkem pana majitele je chov papoušků, kteří mají vedle postavenou volieru. Dům je naprosto ideální pro rodinu s dětmi, případně i vícegenerační. V docházkové vzdálenosti je nově obcí vybudované dětské hřiště s inline dráhou, ve školce jste za 7 minut.

PENB bude zpracován. Pro zájemce dokážeme zprostředkovat hypoteční úvěr. Rezervační záloha 200 000,- Kč. Pro více informací kontaktujte makléřku.

Cena: 6.990.000,- Kč

Doba prodeje: 6/23